Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Propozycja nowego działu i grup

Accepted
Wiktoria.

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

mam pewną propozycję, mianowicie aby dodać nowy; coś w rodzaju "Reklama Twojego serwera", "Reklama sieci serwerów", "Zareklamuj się". Widziałam jak @ vanillKa przeniosłeś temat z reklamą sieci do kosza, ale jakby był taki dział myślę że więcej osób by się zarejestrowało na forum i może ktoś z nich zostałby u nas na dłużej 🙂

Kolejną propozycją jest dodanie nowych grup, m.in: Newsman / Redaktor, Elita (ranga dla osób, które najbardziej przysłużyły się forum), Uploader.

• I like this! 1
  • Thank you! 1

Co do pierwszej propozycji nowego działu nie mam nic na przeciwko, bo również uważam że potencjalny zarejestrowany mógłby zostać na dłużej, tak druga propozycja dla mnie odpada. Nie róbmy z tego forum jakiegoś forum o CS, ewentualnie Newsman - ranga idealna dla ciebie 😝

• I like this! 1

Dział do reklamowania - można dodać w poszczególnych działów dot. gier (Counter-Strike, Minecraft, Metin2).

Newsman / Redaktor, Elita (ranga dla osób, które najbardziej przysłużyły się forum), Uploader. - Co do redaktora, w sumie można dodać,

Elita - jest od tego chyba Przyjaciel ;),

• I like this! 1

Hmm, ciekawe propozycje..

Jeśli chodzi o pierwszą dotyczącą nowego działu to jestem na tak. Idąc Twoim tokiem myślenia faktycznie jest jakaś większa myśl przewodnia takiego działu. Co do nazwy to jeszcze przemyśle, jak wrócę do domu to dodam.

Co do drugiej.. Redaktor brzmi jeszcze sensownie i można dodać, ale pozostałe propozycje pozostawiają wiele do życzenia.  Nie chce pakować tutaj na siłę niepotrzebnych rang czy stanowisk. Rozmyślam też nad zmianą opisu forum na bardziej przyjazne, względy SEO.

1 godzinę temu, Jass napisał:

Elita - jest od tego chyba Przyjaciel ;),

Zgadza się. 😉 

1 godzinę temu, Jass napisał:

Dział do reklamowania - można dodać w poszczególnych działów dot. gier (Counter-Strike, Minecraft, Metin2).

W sumie takie są, ale dodam odrębny dział imo wszystko. 

Twoja propozycja została przyjęta😀 Gratulujemy!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © SpaceG.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.