Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Szukam nowoczesnych motywów do WordPress

Po godzinach
Skyrt

Recommended Posts

Cześć! Szukam jakiegoś fajnego motywu pod WordPress do strony www. Sam przeglądałem już chyba 100 gotowców i nic nie wpadło mi jakoś super w oko. Nie jestem programistą dlatego szukam czegoś co nie będzie wymagało przeróbek.

Chciałbym aby motyw zawierał:

- schludną górną belkę z miejscem na fajne logo,

- możliwość dodania na stronie głównej responsywnych video, wiadomo miejsca na tekst (oraz jeżeli to możliwe prostego formularza zapisu na maila)

- styl raczej jasny nowoczesny  

Jeżeli macie coś w tym stylu lub jakiegoś innego ciekawego gotowca z góry dziękuję za podesłanie 🙂 

Raczej jeszcze "raczkuję" w tematyce WordPress więc za każdą radę motyw dziękuje 🙂 

https://themeforest.net/item/lotus-flexible-multipurpose-responsive-wp-theme/3909293
Tutaj w łatwy sposób stworzysz każdą wymarzoną stronę. Masz tam wszystko co potrzeba.

Budowanie strony na zasadzie przenoszenia gotowych elementów. W łatwy sposób odtworzysz każdą stronę w necie. 39$ to nie jest dużo.

Sam korzystam z Phlox Pro i mam wykupione 5 licencji pod domeny. Masz tam również wersje darmową, ale nie masz wszystkich dodatków.

Systematycznie dodają aktualizację i dodają nowe funkcje (kopiują je z Elementor PRO, dzięki czemu nie musisz wydawać kasy na kolejne skrypty). Szybki support i same plusy.

Tutaj masz darmową wersję https://phlox.pro
Nie uzależniaj się od gotowych szablonów, twórz własne strony i to bez znajomości kodu, przesuwaj elementy i je rozciągaj, to jak zabawa w paincie 🙂 

• Thank you! 1

Jak wspomniał @Punisher98 - Elementor to jedyne, czego potrzebujesz, żeby stworzyć niezłą, a przede wszystkim profesjonalną stronę bez kodowania. Przesuwanie bloczków i wklejanie tekstu, a poradników na YouTube znajdziesz multum. Jak Ci przypadnie do gustu sam Elementor, to możesz przebierać w dodatkowych addonach do niego, czy zakupić wersję Pro.

• I like this! 1
  • Thank you! 1

12 godzin temu, Punisher98 napisał:

Można też przeznaczyć środki z licencji na SEM, a wersję Pro ściągnąć z paru stron 🙂 

Czym jest SEM bo z tym jeszcze się nie spotkałem?

Dziękuje wszystkim za pomoc, dziś za chwilkę wypróbuję tego Elementora i dam znać ;) 

Postawiłem na Elenetora, dzięki za wskazówki nawet udało mi się wyrwać i zainstalować wersję PRO za darmo.

Jednak jest ona na tyle nieaktualna, że Elemetor ją zablokował bo podczas prób edycji stron z jej użyciem widzę to co na screenie w prawym dolnym rogu -

screen.thumb.png.c5188260568a446b74a72c33923bfc0c.png.0dc3c363a5da40ed8fda9d33762c88c8.png

Ma ktoś może Elementora Pro i może się podzielić aktualną wersją?

@Skyrt masz jakieś dodatkowe addony zainstalowane do Elementora? Może to one blokują działanie przez to, że nie są aktualnie? Kiedyś miałem podobną sytuację. Jeśli masz samego Elementora i jego wersję Pro, to poszukaj nowszej wersji z innych źródeł. Gwarantuję Ci, że znajdziesz najnowszą, bo takiej też używam u siebie.

5 godzin temu, Skyrt napisał:

Jednak jest ona na tyle nieaktualna, że Elemetor ją zablokował bo podczas prób edycji stron z jej użyciem widzę to co na screenie w prawym dolnym rogu -

Miałem podobnie, nowa wersja mało Ci pomoże. Musisz przeinstalować Wordpressa od nowa i ponownie wgrać ową wtyczkę.

• I love this! 1

• 4 months later...

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.