Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Czarny ekran i wyrzucanie na pulpit podczas gry CS:GO, LOL

Gry komputerowe
Baca1999

Recommended Posts

Witam, otóż podczas gry w CS:GO czy League of Legends wyrzuca mnie do pulpitu. W csie wygląda to tak, że gdy wejdę w jakikolwiek tryb czy to deatchmatch czy turniejowy, skrzydłowy itd. to potrafi mi zminimalizować grę nawet po 2 minutach i nie mogę spowrotem do niej wrócić. Gdy próbuję wejść z powrotem to przybliża mi pulpit czyli ustawia rozdziałkę z csa i słyszę dźwięk, moge sterować ale nie widze obrazu tylko widze pulpit. W league of legends po +/- 30 minutach zawiesza mi grę na 5s może coś koło 10 nie dłużej i z powrotem mogę grać, nie wywala jej do pulpitu tylko pokazuje na chwilke czarny ekran i tez słyszę dźwięki tylko jest to taka chwilowa zawieszka bo nie wiem jak to inaczej nazwać tak jakby chcialo wyrzucić do pulpitu, ale się nie udało. 

Dodam jeszcze, że dopiero co wymieniłem płytę główną na nową, zasilacz na nowy i dokupiłem dysk SSD.

Moja specyfikacja: CPU:AMD FX 6100-six core processor GPU:AMD Radeon RX 460 4gb RAM: 1x8GB DDR3 MB: ASUS M5A97 - NOWA Zasilacz: CHIEFTEC ctg-650c (650w) Dysk: HDD 2TB, Kingston SSD:240gb

• Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Tak, w dodatku siedzi na SSD a nie jak poprzednio na HDD. Dodam jeszcze, że to nie ja robiłem tylko informatyk i wykonał swoją pracę bardzo dobrze, ja się nie zabierałem za to bo nie chciałem czegoś spartolić.

21 minut temu, benko napisał:

Masz klucz do Windowsa?

Jeśli chodzi o klucz to tak mam, kod chyba o to chodzi np. VUIN3G-**** itd. tak? Te problemy z minimalizacją działy się również przed wymianą tych wszystkich rzeczy typu płyta główna, zasilacz i dysku.

31 minut temu, BoxX napisał:

Dyski wyglądają zdrowo, HDD ma 1 błąd przy C7, ale nie jest źle ogólnie rzecz biorąc.

To znaczy cały system i gry są tylko na SSD i w sumie nie planuje już na niego nic instalować..

Mam wolnych 137 z 223 GB.

22 minuty temu, benko napisał:

Jak bardzo masz zajęty dysk SSD?

Nie mam pomysłu co może być przyczyną tych minimalizacji pisałem do pomocy technicznej steama i opisałem wszystko dokładnie, lecz po 2 emailach stwierdzili, że oni więcej nie pomogą i zamknęli temat. Strasznie to denerwuje, bo nie można w nic pograć, a w dodatku jeszcze to, że kupiłem sam komputer za 750zł + po 2 dniach musiałem wpakować jeszcze 1k na te 3 nowe rzeczy z robocizną. Wiem nie opłacalne to było, ale nie stac mnie na nowy komputer a jakbym kupił znowu używany to znając moje szczęście by też sie psuł 😕 A tutaj chciałem mieć pewność, że będzie działał.

4 minuty temu, benko napisał:

Masz możliwość sprawdzenia swojej grafiki w innym kompie dla testów?

Moja wina bo o tym nie pisałem, przed tym gdy komputer wylądował u informatyka jakieś niecałe 3 miesiące temu + 2-3 dni po zakupie testowałem tutaj RAMy i kartę bo jeszcze zwiechy miałem wtedy tzw. "freezy". Zamiast tej RX 460 4GB dałem tutaj RX 560 2GB oraz zamiast tej kości RAM 1x8 dałem 2x2gb RAM

• Luvv locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.