Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Szablon nulled - WordPress

Po godzinach
gwzd

Recommended Posts

Witam serdecznie mam takie pytanie, chciałbym postawić stronę na Wordpress z szablonem w wersji nulled. Szablon już mam na dysku pobrałem go bez problemu z internetu, jeżeli ten skaner antywirusowy online nic nie wykrył to mogę być w 100% spokojny że szablon jest czysty? Czy mimo wszystko może być w nim ukryty jakiś backdoor lub inny syf który może namieszać mi na serwerze?
Z góry dzięki za odpowiedź , pozdrawiam ;)

Ktoś kto zrobił szablon nulled, nie zrobił tego charytatywnie, a znaleźć czysty nulled jest bardzo ciężko. Dostęp do takich ma bardzo specyficzne i wąskie grono. Na 99,9% są ukryte i / lub zaszyfrowane jakieś rzeczy. Od niegroźnych backlinków ukrytych za pomocą CSS po backdoory, które mogą namieszać, np. uaktywnienie ukrytego admina czy agresywne linkowanie. Spotkałem się nawet z czymś takim, że usunięcie linii powoduje automatyczne przekierowanie na wcześniej ustaloną stronę. Chociaż takie zabezpieczenie stosują głównie autorzy, którzy nie chcą aby ktoś usuwał stopkę. Mimo to kilka razy spotkałem się z wersją nulled, która tak robiła.

Mimo wszystko odradzam takowych szablonów i ogólnie wszystkiego z dopiskiem null.

• I like this! 2
  • Thank you! 1

@ matyy a powiedz mi jeszcze gdybym zdecydował się zaryzykować i załóżmy że coś złośliwego by w nim było, to czy może mi to ogólnie namieszać na serwerze na którym mam x stron? Czy raczej tylko w obrębie tej nowej strony którą stawiam?

Niektóre hostingi mają zabezpieczenie, że blokują stronę aż do momentu poradzenia sobie z problemem - problem rozwiązujesz sam.

Jeżeli chodzi o namieszanie, to najczęściej dopisywane są odpowiednie reguły w -

• htaccess
  • wp-config.php
  • index.php
  • functions.php

Miałem raz przypadek gdzie pliki backdoora były ukryte w innym katalogu i co usunąłem, to po jakimś czasie znowu wracał i modyfikował pliki.

• I like this! 1
  • Thank you! 1

A potem płacze i żale że mi się strona / forum psuje, albo że ktoś się włamał :D

Osobiście odradzam korzystania z Nulled'a, więcej problemów potrafi to wywołać niż korzyści. Więc lepiej skorzystaj z jakiegoś darmowego, a potem z czasem zleć komuś wykonanie lub kup sobie. Na oficjalnej stronie jest masa, a i czasem można trafić na ciekawe promocje.

• Thank you! 1

Kiedyś, dawno temu jak zaczynałem zabawę w internecie i ściągnąłem takiego nulleda, miałem przypadek że utworzył mnóstwo podstron które linkowały do stron z rożnymi tabletkami.

Tak jak napisał @ matyy raczej nikt nie robi takich szablonów bezinteresownie.

• Thank you! 1

• 4 months later...

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.