Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Prezentacja nowego logotypu ​🔥​

Archiwum - 2020
devv

Recommended Posts

• Popular Post

Witam, z największą radością prezentuję nowe, unikatowe logo które zostaje z dniem dzisiejszym naszą nową wizytówką forum!

Zapraszam do komentowania nowej odsłony forum ~

Zmieniamy się na lepsze - spacepc.pl

1.png

2.jpg

• I like this! 5
  • I love this! 11
  • Wow! 1

Dobrze Ci się wydaje, wszystko zostało wraz z czcionką zrobione od podstaw, każdy element. Dodatkowo posiadam logo w kilku wersjach kolorystycznych, z gradientami bądź bez nich, z innym ułożeniem samego napisu względem sygnetu. Przeróżne kombinacje które na pewno się przydadzą w czasie.

Macie racje, logo na miarę 2020 roku. Świetna robota grafika, chyba nie zakończę z nim współpracy tylko na logotypie 🙂 

• I like this! 2
  • Wow! 1

• Popular Post
Posted

@ Gajwer mamy dużo alternatyw jeśli chodzi o efekty rakiety czy położenia jak wspomniałem wyżej, tutaj przedstawiam kilka z nich - 

Cytat

wizualizacja_forum_1.jpg.4283645ebd8d8211932154e6ee943ec2.jpg

wizualizacja_forum_2.thumb.jpg.fc7957861f0fb99f46ce6f91d654fb47.jpg

wizualizacja_forum_3.thumb.jpg.9d5118e12b6c6f9f5ea87a17ba193383.jpg

wizualizacja_forum_4.thumb.jpg.7774b89486d999eb14555a58959ef54e.jpg

wizualizacja_forum_5.thumb.jpg.4513e0197b0c5d6d96e9f8cde918c8af.jpg

wizualizacja_forum_6.thumb.jpg.9b666f11105dabc9673351075e95293c.jpg

wizualizacja_forum_wersja_horyzontalna_3.thumb.jpg.51d0c19eb08b0d881abacc3dd1a6d124.jpg

wizualizacja_forum_wersja_horyzontalna_5.thumb.jpg.af2dd3104d99cc137b56e10717c776d7.jpg

A to jeszcze nie wszystkie, ale za dużo też nie możecie wiedziesz :D Która z Was najlepsza propozycja? hmm?

12 minut temu, Karwoś napisał:

Na mój gust logo mi nie przypadło. Opieram się na prostocie. O gustach się nie dyskutuje, a wnet to moja opinia. 
Pozdrawiam ✌️

Również lubię prostotę, aczkolwiek wydaję mi się że zaimplementowane na pierwszy rzut oka nie widoczne elementy takie jak - rakieta, kursor myszki i monitor w jednym sygnecie loga robi robotę.

Tym bardziej biorąc pod uwagę nazwę forum jak i naszą tematykę i wspomniane elementy robi na prawdę bardzo dobrą wizytówkę forum. 

O gustach się nie rozmawia tak jak wspomniałeś, ale widzę że niektórym się też podoba.

• I like this! 6
  • I love this! 2
  • Wow! 1

5 logo według mnie najlepsze, lubię takie kolorki. Aktualne na forum też są okej, podoba mi się ta zmiana z białego na czarny i na odwrót w zależności od motywu (ciemny, jasny) 🙂 

• I like this! 1
  • Thank you! 1

• 2 weeks later...
  • devv unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.