Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Nowa odsłona forum! Zobacz zmiany!

Archiwum - 2020
devv

Recommended Posts

• Popular Post

Cześć wszystkim,

dnia dzisiejszego światło dzienne ukazuje nowy szablon forum który zostanie z nami na pewno na kilka dobrych miesięcy. 

W pierwotnej wersji miał być zainicjowany całkowicie inny szablon, jednakże po dłuższym zastanowieniu nie pasowałby w stu procentach pod naszą tematykę, tematykę głównie komputerową. Wybraliśmy razem z @ koziar szablon który jest w miarę świeży, ale dobrze wykonany. Cały czas jak i zapewne przez wiele długich miesięcy będzie dalej aktualizowany przez jego autora, dodając co aktualizacje nowe funkcje, delikatnie odświeżony design czy ogólne poprawki błędów.

Jak pewnie zauważyliście lub nie, dodaliśmy nową grupę na forum - Helpdesk. Będzie to grupa dla osób którzy chętnie oraz z sensem wypowiadają się w tematach osób którzy oczekują pomocy na dany problem. Ukazuję się ona również w zakładce Administracja w katalogu Eksperci obok rangi Support. 

Zachęcamy do udzielania się na forum, oraz zwiększenia szansy awansu na wyższe rangi.

Szablon dodatkowo daję nam kilka fajnych funkcji czy też możliwości, min.

• Zmiana motywu na jasny oraz ciemny (zrezygnowaliśmy z tego powodu z trybu nocnego) - automatyczny dobór motywu uzależniony od ustawień systemu operacyjnego (deskop, mobile) z możliwością zmiany manualnej
  • Zmiana kształtu - kształt prostokątny bądź kształt zaokrąglony,
  • Zmiana koloru - mamy możliwość wyboru koloru dla całego motywy (zarówno jasnego jak i ciemnego) poprzez zmianę kolorów belek etc.
  • Nowy wygląd wątków, uwzględniając nowy author_cPanel,
  • Ikony fontawensome w nawigacji użytkownika,
  • Anonimowe ikonki powiadomienia, wiadomości,
  • Powiadomienie o nowym temacie w danym dziale,
  • Ilość reakcji przyznanych w danym wątku,
  • Ikony reakcji, zacytowania wiadomości czy obserwacji w powiadomieniach,
  • Unikatowy bloczek w profilu podczas Twoich urodzin z życzeniami oraz ikonką tortu w widoku postów -
Cytat

2.png

1.png

• Oraz wiele, wiele więcej ukrytych funkcji i móżliwości o których nie wspomniałem wyżej..

Pod koniec tygodnia lub z początkiem następnego dodatkowo zostanie wgrany nowy header, top (góra szablonu) oraz zostanie zaprezentowane nowe, nowoczesne logo które będzie naszą wizytówką. Chciałem upublicznić szablon wszystkim jak już będzie skończony w stu procentach, aczkolwiek było dużo niedociągnięć oraz błędów w poprzednich motywach (których tutaj nie uświadczycie) które mnie irytowały oraz gryzły i zapewne wielu z Was, więc stwierdziłem że nie ma na co czekać.

Zapraszam do komentowania, zgłaszania błędów, źle lub w ogóle nie przetłumaczonych tekstów (jestem tylko człowiekiem, mogłem coś przeoczyć) oraz swoich propozycji względem nowej odsłony forum!

Dziękuje również za grano prawie 400-tu osób na forum w tak krótkim czasie, dziękuje wszystkim użytkownikom za pomoc udzielaną na forum, dziękuje Wam wszystkim za tworzenie czegoś dużego!

Pozdrawiam, vanillKa.

• I like this! 6
  • I love this! 5
  • Wow! 1

• devv changed the title to Nowa odsłona forum! Zobacz zmiany!

Podoba mi się! Jest prosto, schludnie, funkcyjnie. Czyli spełnia wszystko to co oczekuję od szablonu. 

Dziękuje za docenienie i powierzenie nowej rangi 🙂 

Powodzenia w dalszym rozwijaniu forum!

• Thank you! 1

Fajny, przejrzysty szablon 🙂 Na pierwszy rzut oka super zoptymalizowany, musze poddać go głębszej analizie że tak powiem hah.

Widzę że jakaś wtyczuszka od urodzin się pokazała, sama mi życzenia złożyła 😂

123123.thumb.png.80ce276829105878eff3a03090962f0c.png

• Thank you! 1

3 minuty temu, benko napisał:

Widzę że jakaś wtyczuszka od urodzin się pokazała, sama mi życzenia złożyła 😂

To akurat funkcja wgrana bezpośrednio w szablon, fajny dodatek swoją drogą. Wszystkie najlepszego 🙂 

4 minuty temu, benko napisał:

Na pierwszy rzut oka super zoptymalizowany, musze poddać go głębszej analizie że tak powiem hah.

Chętnie przyjmiemy na klatę jakieś błędy.

• I love this! 1

Pamiętajcie, że to jest nowy szablon, wiadomo, że może mieć parę błędów. Jednak już na tym etapie uważam, że prostota robi swoje, dodatkowo możliwość konfiguracji jest naprawdę spora przez co zawsze można coś zmienić/dodać. 

Dodatkowo wybiło 400 użytkowników, z dnia na dzień jest nas coraz więcej - a to w tak krótkim czasie, nie łatwo jest się przebić i wyróżnić ale jesteśmy na dobrej drodze. Teraz cel to 1000. Myślę, że @ vanillKamożna coś zdradzić, że na okrągłą liczbę być może pojawi się jakiś konkurs z fajnymi nagrodami? 

• I like this! 1
  • Wow! 1

14 godzin temu, koziar napisał:

Myślę, że @ vanillKamożna coś zdradzić, że na okrągłą liczbę być może pojawi się jakiś konkurs z fajnymi nagrodami?

Jeszcze trochę za wcześnie na jakieś większe informacje, ale tak. Na tysiaka na pewno będzie konkurs z wartościowymi nagrodami w postaci... 🤐🤐🤐

• I like this! 1
  • Wow! 1

Godzinę temu, Karwoś napisał:

Ciemny styl jak najbardziej na plusik! 

Zgadzam się, ale myślę że to kwestia gustu. Czasami lubię wrócić do jasnych szablonów ale z ciemnego najlepiej mi się korzysta. Zmiany ogolnie na plus, przyjemnie się siedzi na forum 🙂 

• Thank you! 1

• devv unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.