Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Recommended Posts

• Obowiązkowy wzór działu
  • Twój nick:αℓυś
  • Twoje SteamID/IP:PARA_0:0:611857899
  • Nick admina banującego: Pif Paf
  • Data i godzina:
    11-13-21 13:06
  • Serwer:Mirage#2
  • Powód bana:Wallhack
  • Opis sytuacji:A wiec tak gram sobie kulturalnie na Serwerze Który mi sie bardzo spodobał i ugrałem podajrze akcje 1vs4 na B i Przyszedł Admin Grałem Sobie Totalnie Kulturalnie i Nagle Dostałem Bana Gdy Dostałem Bana zdziwiłem sie bo Dzien w czesniej jak i po Banie Grali ze mną Koledzy z Serwerowni Listonosz Pat POdajrze i ktos jeszcze Gralismy sobie I Listonosz Powiedział Słowa " Na Samym początku jak grałes tez sie denerwowałem i myślałem ze jestes Odpalony" Wiec Tak Zrozumnie mnie Prosze Bardzo ze Bardzo Spodobała mi sie ta serwerownia i chciałbym Kontynować Grę Na niej a w przyszłosci moze i napisac Podanie o Adminna i Zrozumnie mnie Serio ze Kazdy ma Lepsze dni gdy siedzi mu wszystko i kazdy ma słabsze dni gdzie nie moze zabic nawet w Plecy Kazdy ma takie Dni wiec No Prosiłbym O odwołanie czekam na Odpowiedz i miłego wieczoru <3  PS: Napisałbym wczesniej odrazu po Otrzymaniu Bana Lecz Strona nie działała i nie było mozna sie zalogowac 
  • Sad 3

• Moderator

W regulaminie jest uwzględnione że masz ograniczony czas na odwołanie się! Twój czas to - 24 godziny! a ty odwołujesz sie od niego po 5 dniach z czego jak dostawałeś bana byłeś na serwie więc jeśli faktycznie byłeś czysty powinienneś odrazu napisać odwołanie. Odrzucam 

• I love this! 1
  • Angry 1

• Moderator

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

GRACZ ZBANOWANY

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.