Jump to content
ZDOB膭D殴 HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS!
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ
  • Tre艣膰 wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkr贸tce logowanie za pomoc膮 nazwy wy艣wietlanej zostanie wy艂膮czone. Prosimy o logowanie si臋 za pomoc膮 adresu e-mail.

Sytuacja z przed chwili - JAK NIE DA膯 SIE OSCAMOWAC!! (reupload)

Counter-Strike: Global Offensive
MeeN

Recommended Posts

Napisalem to na poprzedniej sieci EQQ ,postanowilem wrzucuc ponownie ,kij wie mozesz kogos to kiedys spotka czego osobiscie nie zycze 馃檪(16.08.20)

Siema,

Przedstawiam wam sytuacje kt贸ra mnie spotka艂a dos艂ownie przed chwila...

Typ zalozyl jak膮s fake strone i pr贸buje zwerbowac mnie jako moderatora,gwarntuje 200-300$ za 3dni pracy po pare godzin dziennie,ka偶dy by sie chyba skusi艂.

Poda艂 mi strone,wyglada艂a biednie ale jako ze niby cos nowego to sie nie przejmowa艂em,kazdy jakos zaczynal,ale zastanowily mnie kwoty jakie tam padaly,co chwila pule po 3-4k$.

Wpisalem domene w google i wyskoczyl mi jakies statystyki domeny?nie wiem jak to nazwac ale wpisujac popularne strony byly zetelne informacje,tutaj nie bylo nic a dochod聽dzinny wskazywal聽na 0.15$,juz wiedzialem ze to scam.

Pisalem dalej z typem jako zainteresowany,z mysla ze moze sie na czyms walnie i jeszcze uda mi sie 10-15$ dostac jako ze niby jest 偶etelny.

W momecie gdy mial dawac mi uprawnienia do moderowania(zielony kolor na czacie) wbilem na przegladarke kt贸rej nigdy nie uzywalem,uruchomi艂em w trybie incognito i zalogowalem sie na konto kt贸rego od 3lat nie uzywam.

Troche mu utrudnilem tym zadanie jak widac ale dalej brna dalej w kwesti przedplaty za prace,pr贸bowal nawet wmowic mi ze da mi linka do bota i nie logujac sie na stronie bede mogl wejsc do poli jackpota haha.

Przesylam wszystkie screeny z聽tym typem oraz link do strony i jego 2 konta steam,polecam zg艂osic wszystko za scam,nie pozdrawiam typa.

Linki聽:

Strona :聽https://csgosole.com/

Konto 1(73lv steam) :聽https://steamcommunity.com/id/xlavy

Konto 2(99lv steam) :聽https://steamcommunity.com/id/arebrooo

1.thumb.png.27d35949531dcfd76ba27e3cb9c3aa37.png

2.thumb.png.8357b5a790134f27fcdb3518f2df2bb4.png

3.thumb.png.1eb31073adac311751c58c7f0b78f950.png

4.thumb.png.c1ec7918c146eb8c1484cab6b0d72ef6.png

5.thumb.png.03d829f0f663e8cada7f8eb2250724ca.png

• I like this! 1
  • Thank you! 1
  • Haha! 1
  • Wow! 1

• Owner

Odziwo mia艂em podobn膮 sytuacj臋 z rok temu z kim艣 innym ale jak mi napisa艂 偶e za bycie moderatorem na stronie jackpot ruletki itp b臋d臋 dostawa艂 do 1000z艂 na tydzie艅 to zablokowa艂em 艣miecia bo to by艂 oczywisty scam. 馃槢

Pozdro聽

• Trzymaj si臋! 1

• NZZ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing 聽聽0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.