Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Recommended Posts

• Moderator

Imię: Kuba
Steam ID:  0:0:562361071
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4h, Dosyć sporo zawsze w ciągu dnia mam odpaloną przeglądarkę z forum, zerkam często na forum, sprawdzając czy nie ma jakiś odwołań od bana, lub po prostu patrzę czy coś się dzieje ciekawego na forum.

Czy miałeś kiedykolwiek styczność z SourceBans'em/AMXBans'em?: Z SoucreBans'em Tak, jedynie z AMX miałem do czynienia w cs 1.6 ale było to przez, krótki okres czasu.

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:  Nawet dobrze, jednak człowiek ma prawo do błędów bo nigdy nie wykryje się haxa na 100%.

Dlaczego akurat Ty?: Dosyć sporo gram na serwerach, na forum też jestem dosyć często aktywny widziałem, że @ BLUE złożył podanie na AC, nie powiem wyprzedził mnie w tym. Chciałbym siebie sprawdzić w tej roli zawsze jak nie będę się sprawdzał, można mi ją odebrać. Też jest mało ludzi w AC.

• I like this! 2

Napisał że może poświęcić sporo czasu na forum, ze sprawdzanie cheaterów też radzi sobie dobrze z kulturą też jest spoko, miał styczność z AMXbans'em jak i z Sourcebans'em Więc moja DECYZJA TO:
Jestem na TAK

• I like this! 1
  • I love this! 1

Ode mnie to tak:
Jest jednym z najaktywniejszych administratorów  (na serwerze jak i na forum), poza tym posiada duże doświadczenie w rozpoznawaniu cheterów. 
Moja decyzja: ZDECYDOWANIE NA TAK

• I love this! 1

Wiek-może być

Aktywność-w normie

Podanie-"No tak średnio bym powiedział"

Motywacja-No właśnie heh,Coś typu składam podanie bo kolega złożył i będzie miał lepszą rangę niż ja

Jestem za okresem próbnym,moża by dać mu testowe demko do rozpisania osld.

• I love this! 1

• Owner

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJE PODANIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE😀 GRATULUJEMY!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

• Avocado changed the title to Qubi
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.