Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

odwołanie od bana

Appeal from the ban
szumi

Recommended Posts

Twój nick: SZUMI
Twoje SteamID/IP: STEAM_1:0:449180897
Nick admina banującego: QUBI
Data i godzina: 08-13-21 01:00
Serwer: ★ ONLY MIRAGE #2
Powód bana: Wallhack
Opis sytuacji: grałem na serwerze to mój 2 dzien na nim bo na wszystkich innych fajnych serwerach mam bana za np auto bh walhack tak jak jest to w tym przypadku była akcja 2 vs 1 ja sam na 2 byłem w oknie i słyszałem 1 pod oknem to zaczełem dla beki celowac przez sciane i machac myszką na boki xD wychyliłem na niego zabiłem pózniej wyvhyliłem na 2 i dostałem bana za wh a i jeszcze w meczu który zaczą sie o 23:53 i skonczył o 0:30 dałem noscopa z bombsidu a na shorta zza boxów w skoku 

Link do dema z noscopem xD: https://o14a.gotv.pro/srv55733/auto0-20210812-235432-794862122-de_mirage-__________Creativve.pro____ONLY_MIRAGE__2____NOWE_SKINY__128TR__FACEIT__FREEVIP_.dem.zip

• Moderator

Link do demka: https://o14a.gotv.pro/srv55733/auto0-20210813-003410-1112065738-de_mirage-__________Creativve.pro____ONLY_MIRAGE__2____NOWE_SKINY__128TR__FACEIT__FREEVIP_.dem.zip

24:52 będąc przy wencie wchodząc do okna gracz terro po cichu wchodził do okna używać podwójnego skoku (nie było go słychać) ty wcelowałeś się w okno gdy gracz wychylał.
25:31 będąc w oknie gracz terro był pod oknem przy ławce ty najechałeś celownikiem na niego (pokazałeś gdzie on jest) zaczołes strzleć szybciej niz go zobaczyłeś.
25:41 gracz ct zapytał czy lecisz na wh ty gestami celownika pokazałeś ze "tak", ja jako admin mogłem wziąsc twoje zachowane do tego i wywnioskować ze lecisz na wh przekonały mnie do tego wcześniejsze akcje.

Była jeszcze akcja gdzie wychylałeś z jungli gracz wchodził do łącznika ty go nie widziałeś i od razu strzeliłeś, ( sorry nw która to minuta bo nie pokazuje mi ale było to jakoś na początku meczu).

Podesłałeś demko gdzie nawet nie dostałeś bana, mogłeś to specjalnie zrobić lub się pomylić nie mi to oceniać.

• Haha! 1

podesłałem demo no fajnego noscopa w skoku a ta akcja w łączniku to az sam sie zdziwiłem ze go trafiłem bo usłyszałem jak skacze i chciałem przewidziec a to pod oknem to wychyliłem i zaczełem strzelac bo myslalem  ze tam jest i pierwsze strzaly szły chyba obok niego nie pamietam juz ale nie cheatował bym na koncie na którym mam prime i chciałnym dostać ub bo nie mam juz zadnych serwerów na których moge grać bo na 8 chyba only mirage mam perma za auto bh i wh bo np robiłem 360 na sensivity 99 bo miałem binda i noscopem trafiałem typa co był na schodach a ja w pałacach .Jak jest tu jakis ubteam to chciałbym zeby oni to sprawdzili bo naprawde nie mam cheatów .

• Moderator

Sprawdziłem dokładnie demo i nic podejrzanego nie zauważyłem.

• Moderator

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

GRACZ ODBANOWANY 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

• I love this! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.