Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[PODANIE] LOOZ72

Podanie na Admina

Recommended Posts

• Nick: :LOOZ72
  • Imię: Dawid
  • Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
  • Staż w CS GO: W CS:GO gram od 2013/2014
  • Staż na serwerze: Na waszych serwerach gram od początku tego roku. Nie którzy z Was mogą mnie jeszcze kojarzyć z Mirage#3 na którym spędziłem długi czas :D
  • Ile czasu poświęcisz dziennie na serwer: Jeżeli chodzi o dni robocze to jest dosyć ciężko ze względu na pracę ale myślę że godzinkę czy dwie mógłbym poświęcić, w weekendy  jestem non-stop dostępny.  Na forum zerkam dosłownie co chwilę, nawet będąc w pracy.
  • Twoja znajomość SM: 4 - Znam większość komend admina. Ale to da się na pewno nadrobić jeżeli będzie to wymóg.  
  • Doświadczenie jako administrator serwera: Za dzieciaka byłem adminem na jakimś serwerze w CS 1.6 ale to nie to samo. Poza tym nic więcej.
  • Minimum 3 zdania o sobie: Jestem osobą pracującą która (jak zapewne już większość z Was wie) żyje za granicą. Ochoczo wchodzę w konwersację z innymi użytkownikami i staram się dawać przykład jako dorosła osoba jeżeli sytuacja tego wymaga. Interesuję sie piłką nożną, CS:GO a także ETS2. W wolnych chwilach gdy pogoda dopisuje spędzam czas z przyjaciółmi paląc shishe lub zwykłe wypady na miasto. 
  • Dlaczego chcesz zostać adminem: Panująca kultura na serwerach i brak osoby z administracji to standard. Chciałbym to też w jakiś sposób zmienić jeżeli chodzi o panującą tam (czasem) kulturę i zaoferować kolejną 'parę rąk' do pomocy. 
  • Długo rozmyślałem czy pisać to podanie ale teraz wiem że jest to właściwa decyzja. Gram na tych serwerach już dosyć długo i nie ukrywam że stały się one moimi ulubionymi rozgrywkami. Denerwują mnie też osoby które nie znają regulaminu lub łamiące je. To psuje całą pociechę z gry.  
  • Czy posiadasz status VIP na serwerze: Tak
  • Czy znasz regulamin serwera: Tak 
  • Czy znasz regulamin sieci: Tak
  • Czy znasz wymagania dla administratora: Tak
  • Twoje SteamID: STEAM_0:1:555059630
  • Link do GT: https://www.gametracker.com/looz72/
  • Kontakt: Steam, Messenger, Forum, TS3.

Mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Pozdrawiam serdecznie,

LOOZ72

PS. Z tego co wiem to rekrutacja już została zamknięta aczkolwiek chciałbym się już Wam przedstawić jeżeli miałoby się kiedyś zwolnić miejsce i z chęcią mogę rozważyć też inne propozycje.

• I like this! 1

[+/-] Aktywność

[+] Wiek

[+/-] Kultura Niestety nie wiem, jak z kulturą dokładnie, bo bardzo mało się odzywasz się na serverze.

[+/-] Doświadczenie 

[+] SM

Jestem za okresem próbnym.

• I like this! 1

• Moderator

[+/-] Aktywność

[+] Wiek

[+] Kultura 

[+/-] Doświadczenie, jednak jak wspomniałeś cs 1.6 to nie to samo co cs:go jednak można się szybko tego nauczyć.

[+] SM

Jestem za okresem próbnym 

• I like this! 1

Jestem na tak, ponieważ:
Chłop ma potencjał +
Wszystkiego da się poduczyć
Wymieniłem z nim parę zdań na pv
Jest godzien zaufania
Aktywność +

• I love this! 1
  • Thank you! 1

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJE PODANIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE😀 GRATULUJEMY!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

• Thank you! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.