Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[PODANIE] Banan69

Podanie na Admina

Recommended Posts

• Nick: Banan32167
  • Imię: Błażej
  • Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak
  • Staż w CS GO: na moim obecnym koncie mam 917h, grałem kiedyś na innym koncie trochę więcej i to tyle.
  • Staż na serwerze: ostatnio nie byłem aktywny, ale od 2.5 tygodnia gram codziennie na serwerze i jestem ws aktywny.
  • Ile czasu poświęcisz dziennie na serwer: ostatnio nie miałem czasu, ale teraz staram się codziennie wbic i pograc na serwerze.
  • Twoja znajomość SM: Znam kilka podstawowych komend admina.
  • Doświadczenie jako administrator serwera: mam doświadczenie jako administrator, znam komendy.
  • Minimum 3 zdania o sobie: No to tak, jestem z Radomia ogólnie to lubie grać w cs go (mam obecnie mg2), interesuje się nauką (ws to głównie ang i matma), lubie rozmawiać no i staram się być miły, pomocny no i ws to tyle 🙂
  • Dlaczego chcesz zostać adminem: Adminem chcę zostać dlatego, że głównie gram rano i wtedy jest dużo graczy, a rzadko kiedy jest aktywny administrator oraz większość serwera mnie kojarzy, zna przez co był bym nie tylko dobrym adminem, ale i lubianym wśród społeczności serwera.
  • Czy posiadasz status VIP na serwerze: miałem kilka razy, teraz nie mam.
  • Czy znasz regulamin serwera: tak, znam.
  • Czy znasz regulamin sieci: znam.
  • Czy znasz wymagania dla administratora: znam i wiem z góry, że mam 15 lat, ale jakoś dałbym radę jako administrator serwera.
  • Twoje SteamID: STEAM_0:0:503268055
  • Link do Twoich statystyk GameTracker: (chyba ten) https://www.gametracker.com/player/Banan32167/145.239.20.86:27145/
  • Kontakt: dc: Bonon#5524 steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198966801838/

A i teraz tak ode mnie. Jak ktoś ogólnie myśli, że nie wiem łamie regulamin itp. to jak coś było kiedyś więc od ostatniego podania trochę zmieniłem podejście i staram się być miły itd.

• Leon. changed the title to [PODANIE] Banan69

No dobra dam ci szanse [OKRES PRÓBNY]

[-] WIEK

[+/-] AKTYWNOŚĆ

[-] SOURCEMOD

1 godzinę temu, Banan69 napisał:

większość serwera mnie kojarzy, zna przez co był bym nie tylko dobrym adminem, ale i lubianym wśród społeczności serwera.

To że jesteś znany, to nie znaczy że lubiany. Dam ci przykład ktoś mnie lubi, daje tej osobie bana i już mnie nie lubi, wiesz o co chodzi.

Starać się a być miłym to są dwa inne światy, nie próbuj być miły, po prostu bądź.

POZDRAWIAM.

• I love this! 1

Bananku ty mój 

Jesteś spoko ziomem ale napiszę ci teraz [+/-]

SourceMode [Duży [-]

Wiek [-]

Kultura [Duży [-] Dużo przeklinasz A ADMIN NIE MOŻE MIEĆ KULTURY NA POZIOMIE OBECNYM Twoim Poziomie]

Aktywność [+/-Nie jesteś dużo aktywny dziennie może 1H do 2H

Jestem Na [-] Przez Kulturę i SourceMode 

Pozdrawiam [Sol1d]

+/- Aktywność

- Kultura (w dalszym ciągu niemało przeklinasz)

Większość na - , więc póki co jestem na NIE, do poprawy kultura i aktywność.

Niestety podanie odrzucam, popracuj nad swoją kulturą i poducz się trochę SM, napisz kolejne podanie za tydzień, masz tu link KLIK

POZDRAWIAM.

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJE PODANIE ZOSTAŁO ODRZUCONE. 😐 PRZYKRO NAM!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.