Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[ODWOŁANIE] MORFE

Appeal from the ban

Recommended Posts

Twój nick: MORFE
Twoje SteamID/IP: 76561198869929562
Nick admina banującego: @ Wujek Stalin 
Data i godzina: 15:05
Serwer: OnlyMirage #1
Powód bana: Wh - wallhack
Opis sytuacji: Gralem sobie na spokojnie, dzien jak co dzien luzne strzelanie itd - przypominam ze gram tylko na serwerach spolecznosci bo tam mi sie gra najlepiej 
Jakos po stracie kolejnego meczu pojawilo sie info od salamandry ze osoba ktora zgadnie kto ma wh wygrywa vipa na tydzien, no to kazdy tam pisal itd. Po jakims czasie stalin powiedzial "PAPA MORFE" a ja zapytalem sie smiejac :HAHA, CO?" i dostalem bana. Odrazu mowie ze owych cheatow nie mialem i nigdy z nich nie korzystalem nawet poza serwerem. Kilka razy napisalem dla zartow ze widze ludziki na niebiesko jak jakis typ sie splakal ze go zabilem. Nie wiem czy dostane ub ale szczerze to nawet nie wiem jak zainstalowac cheaty :XD:. Fajnie gdyby chocicaz demko zostalo rozpatrzone bo nie wiem w ktorych momentach widac ze "NIBY MAM WH" chociaz se luzno strzelalem i gralem. Licze na szybka odpowiedz, moge wbic na tsa albo discorda zeby obgadac te sprawe...

• Haha! 3

• Owner

Po 1 ja Ci bana nie dałem, polecam zajrzeć do SB.

Po 2 sam przyznałeś się do posiadania WH i jeszcze dopisałeś, że nic z tym nie zrobimy. No to zrobiliśmy 🙂

• I love this! 1

2 minuty temu, salamandra napisał:

Po 1 ja Ci bana nie dałem, polecam zajrzeć do SB.

Po 2 sam przyznałeś się do posiadania WH i jeszcze dopisałeś, że nic z tym nie zrobimy. No to zrobiliśmy 🙂

1: okej zaraz poprawie 
2: To bylo w formie zartu - kto normalny przyznaje sie do wh + kupuje vipa na serwerze 

Caly czas gram na only mirku #1 nie raz wbije na only awp poco mialbym grac na wh 

Teraz, Wujek Stalin napisał:

Mówi się trudno. Polecam uważać co i gdzie się pisze

stalin ja steam id musialem sie pytac gdzie je znajde a co dopiero wh zainstalowac, co mam teraz zrobic 

2 minuty temu, salamandra napisał:

Nikt normalny tak nie robi, dlatego nie dziwię się, że Ty zrobiłeś :KEKW:

Tylko ze wh nie mialem

3 minuty temu, salamandra napisał:

Możemy wieczorem to przedyskutować na tsie

No okej, podasz godzine +/- teraz czy oznaczysz pod apelacja kiedy wejsc

• Owner

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

GRACZ ODBANOWANY 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.