Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[PODANIE] Cegła55

Podanie na Admina

Recommended Posts

Nick: ✩✩ Cegła55 ✩✩
Imię: Michał
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
Staż w CS GO: 5 lat
Staż na serwerze: Ostatnio często pogrywam sobie na serwerze, ponieważ przerzuciłem się z om1
Ile czasu poświęcisz dziennie na serwer: 3-4 godziny 
Twoja znajomość SM: 5
Doświadczenie jako administrator serwera: jestem administratorem na om1 oraz arenach 1v1 więc myślę, że bardzo dobra
Minimum 3 zdania o sobie: Nazywam się Michał .Chodzę do technikum na kierunek informatyczny. W wolnych chwilach wychodzę ze znajomymi oraz gram w gry.
Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ myślę że niektórzy administratorzy tego serwera nie potrafią zrobić najprostszej czynności.
Czy posiadasz status VIP na serwerze: Nie
Czy znasz regulamin serwera: Tak 
Czy znasz regulamin sieci: Tak
Czy znasz wymagania dla administratora: Tak
Twoje SteamID: STEAM_1:1:525991139
Link do Twoich statystyk GameTracker: https://www.gametracker.com/player/✩✩ Cegła55 ✩✩/145.239.20.86:27145/
Kontakt:  https://steamcommunity.com/id/Cegla555/ lub forum 

• I like this! 2
  • Haha! 2
  • Sad 1

• Leon. changed the title to [PODANIE] Cegła55

+ wiek

+ staż CS:GO

+ Konto na forum

+ wygląd podania

- GT

Minimum 20h, musisz poznać się graczom bo będziesz kojarzony tylko z OM1

"Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ myślę że niektórzy administratorzy tego serwera nie potrafią zrobić najprostszej czynności."

Moim zdaniem ta wiadomość ukazuje administratora, który wprowadzi zły nastrój pośród administracji OM2 jak i po czasie stworzą się "problemy"

Jestem na NIE

• I love this! 1
  • Sad 1

Staż cs go 

Podanie 

- "Ponieważ myślę że niektórzy administratorzy tego serwera nie potrafią zrobić najprostszej czynności."

Tak jak inni pisali, przez to co napisałeś, mogą wywołać się spory między administracją om2.

Minimum 20h na serwerze.

Jestem na NIE 

• Sad 1

+wiek

+ wygląd podania 

- GT  

"Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ myślę że niektórzy administratorzy tego serwera nie potrafią zrobić najprostszej czynności"  Nie wnikam o kogo tu chodzi ale pamiętaj że w administracji są osoby które nie miały doświadczenia i się jeszcze uczą (np. ja) dlatego też nie potrafią zrobić niektórych rzeczy.

Jestem na NIE

[ + ] Aktywność,

[ + ] Wiek,

[ + ] Znajomość SM,

[ + ] Wygląd podania,

[ - ] GT

Co do "Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ myślę że niektórzy administratorzy tego serwera nie potrafią zrobić najprostszej czynności" muszę się zgodzić - niektórym administratorom OM#2 zajmuje 5 rund zbanowanie spinbota. Dodatkowo ostatnio prosiłem o kick osoby którą teleportowało, bo miała 100 pingu to jeden admin sobie wyszedł, a drugi odpowiedział mi, że go nie wykickuje, ponieważ - uwaga - zabija najlepiej w przeciwnym team'ie (jeszcze raz powtórzę, typ miał 100 pingu i się nie dało go jakkolwiek trafić).

Jestem na TAK.

• I like this! 1
  • I love this! 2
  • Haha! 1

23 godziny temu, Cegła55 napisał:

Ponieważ myślę że niektórzy administratorzy tego serwera nie potrafią zrobić najprostszej czynności.

To nie było tu konieczne.

Poza tym tekstem wszystko spoko, oprócz stażu. Pograj jeszcze trochę i napisz podanie za tydzień, już bez takich tekstów.

Jak Zuzka napisała, niektórzy się jeszcze uczą.

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJE PODANIE ZOSTAŁO ODRZUCONE. 😐 PRZYKRO NAM!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.