Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Propozycja mutacja

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Nick w grze: JqOb

Czego dotyczy propozycja / uwaga: Dodanie komendy /mutacja oraz /brakmutacji

opcja A jezeli bylaby mozliwa: 

/brakmutacji - kazdemu graczowi otwiera sie panel i moze dodac sobie osoby ktore chce dla siebie wyciszyc

/mutacja - polegałoby na tym, że wycisza wszystkie osoby bez mutacji, które gracz sobie dodał na listę

opcja B:

/brakmutacji - administracja tworzy liste i dodaje tutaj osoby bez mutacji

/mutacja - gracze ta komenda wyciszaja osoby ktore nie posiadaja mutacji i administracja dodala je na liste

Materiały (screen, demo, plik): -

Dlaczego chcialbym to dodac na serwer?: Chcialbym dodac to na  serwer, ponieważ pomogłoby to administracji w wyciszaniu osob oraz kazdy gracz moglby miec wlasna liste osob ktore go irytują oraz automatycznie moze ich wyciszac.

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

10 minut temu, JqOb napisał:

opcja A jezeli bylaby mozliwa: 

/brakmutacji - kazdemu graczowi otwiera sie panel i moze dodac sobie osoby ktore chce dla siebie wyciszyc

/mutacja - polegałoby na tym, że wycisza wszystkie osoby bez mutacji, które gracz sobie dodał na listę

• Gracz może zmutować innych graczy tak jak na matchmakingu, bez potrzeby dodawania komend.

Mi przykładowo młodsi gracze nie przeszkadzają, do momentu gdy nie zaczynają nadużywać mikrofonu - a jak już zaczną, to mutuje globalnie i nikt nie słyszy na serwerze.

• Owner

Pisząc 'mutacja' co masz na myśli - brak mutacji a'la szopen czy chodzi o mute?

Wydaje mi się, że opcja zbędna ponieważ tak jak wspomniał Avocado, każdy może wyciszyć dowolnego gracza z tabeli.

Serwerowe wyciszanie innych przez graczy jest wyłączone z uwagi na fakt, że taka komenda byłaby nadużywana.

1 minutę temu, salamandra napisał:

Pisząc 'mutacja' co masz na myśli - brak mutacji a'la szopen czy chodzi o mute?

Wydaje mi się, że opcja zbędna ponieważ tak jak wspomniał Avocado, każdy może wyciszyć dowolnego gracza z tabeli.

Serwerowe wyciszanie innych przez graczy jest wyłączone z uwagi na fakt, że taka komenda byłaby nadużywana.

mam na myśli osoby ktore regularnie są karane za naduzwanie mikrofonu, oraz kazdy gracz tą komendą by mutowal graczy dla siebie, nie na serwerze

Administrator serwera jest od tego by pilnować, aby gracz bez mutacji nie nadużywał mikrofonu.
Każdy Gracz ma opcje wyciszenia takiej osoby --> tab --> prawy na gracza, który nas irytuje --> wycisz.

Z napisaniem takiego pluginu było by troszkę pracy a wydaję mi się że nie jest to jakoś specjalnie potrzebne,każdy ma przecież możliwość samodzielnego wyciszenia osoby która mu przeszkadza.

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJA PROPOZYCJA ZOSTAŁA ODRZUCONA. 😐 PRZYKRO NAM!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.