Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[ODWOŁANIE] B.0.R

Appeal from the ban

Recommended Posts

Mój nick-B.O.R

Steam:STEAM_1:1:594641542

Nick admina...-60 FPS here Creativve.pro

Data oraz godzina :04.24  godzina 13.33

Serwer: Creativve.pro ONLY MIRAGE #2

Powód: domniemany "Wallhack"

Opis:Siemka wczoraj dostalem od moderatorów un bana a wiec po gralem sobie jeszcze tego samego dnia (26.04)na serwerze po czym chcialem wejsc dzis i również zagrac ale niestety nie mogłem  ponieważ ten sam administrator dał mi bana chyba juz 3 raz z rzedu  tak naprawde za nic nie posiadam żadnych wspomagaczy jak twierdzi ten nowy nie mający żadnego doświadczenia administrator ,prosze przypatrzeniu sie sprawie i jeśli taka możliwość o  zdjecie bana (to jest juz 3 ban od tej samej osoby) nie wiem  jakim cudem on w ogóle dostał tego admina .  Sądzę ze gdy  dał  mi bana wczesniej 24.04 tak naprawde za nic tak jak wczesniej  mowiłem  i gdy wrócilem na serwer pisząc do niego "wróciłem" jego słowa "pa teraz co sie dzieje " dostalem tego bana tylko teraz jest taka roznica ze zrobił to specjalnie oraz  nie wypowiedzial sie na ten temat na forum tak jak prosili go moderatorzy (wtedy dostalem un bana ) to dostalem ponowanego bana dzis  ale jest zmieniona data jak patrzylem w osobach zbanowanych  na date 04.24  godzina 13.33.(wtedy pisalem odwolanie odnosnie bana  i przedstawilem cala sytuacje co zrobil ) proszę  o przypatrzeniu sie sprawie  osobom kompetentym tego serwera jak moderatorów .

• Siema Eniu changed the title to Ban od tego samego "administratora"60 FPS here Creativve.pro
  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Avocado changed the title to [ODWOŁANIE] B.0.R
17 minut temu, N0thinG napisał:

Dostał ub, ponieważ @ 60Fps Here nie rozpisał demka. Miejmy nadzieje, że tym razem rozpisze.

Nie rozpisal dlatego ze nie mial co rozpisywac  dostalem go za darmo po powiedzeniu ze wróciłem na serwer tylko w tym jest rzecz że zmienil to na wallhacka  bo przeciez jak mozna rozpisac demko po wejsciu na serwer i dostaniu odrazu bana ....a nie minely nawet 2 min ale dziękuje za Ub .

• Owner

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

GRACZ ODBANOWANY 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.