Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[ODWOŁANIE] duby.exe

Appeal from the ban

Recommended Posts

Twój nick: duby.exe
Twoje SteamID/IP: STEAM_1:0:598910004
Nick admina banującego: @ Masny Malik
Data i godzina: 04-27-21 11:38
Serwer: Only Mirage #2
Powód bana: Wallhack
Opis sytuacji:  Grałem sobie normalnie, nic nadzwyczajnego, pare akcji w których wyglądało to jak wh ale nie było i banik za wh, czekam na rozpiske demka

• Avocado changed the title to [ODWOŁANIE] duby.exe
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5 - 5  nie popatrzył na mida leciał na slepo oraz pod koniec rundy wydaje mi sie ze chciał przeskanowac gracza .

8-5 skan moze i fart  lecz wyszedł wcelowany w oknie na kolejnego gracza .Kolejna runda

9-5 skan na pałace. Runda pistoletowa

9-6 grasz tak jakby nie widział ze gosciu zeskakuje z drewana na rampe lecz strzełił

11-6  bardzo dziwnie piknał na mida  jak zabił 1osobe i wcelował sie tak jakby na 2 i kolejna runde juz gracz normalnie pikuje .

10 minut temu, Masny Malik napisał:

5 - 5  nie popatrzył na mida leciał na slepo oraz pod koniec rundy wydaje mi sie ze chciał przeskanowac gracza .

8-5 skan moze i fart  lecz wyszedł wcelowany w oknie na kolejnego gracza .Kolejna runda

9-6 grasz tak jakby nie widział ze gosciu zeskakuje z drewana na rampe lecz strzełił

11-6  bardzo dziwnie piknał na mida  jak zabił 1osobe i wcelował sie tak jakby na 2 i kolejna runde juz gracz normalnie pikuje .

Prosze mi dać 2-3 godzinki, a szybko się odwołam do tego 🙂 

44 minuty temu, Masny Malik napisał:

5 -5 Em to na midzie to sam nie wiem, a pod koniec rundy klasycznie skanowałem noscopem tą pozycje w apsach bo tego typa bym tam za nic nie przeskanował
8-5 Totalnie lucky, a to jak wyszedłem można powiedzieć wcelowany na typa na boxach przez sekunde to raczej kwestia niedopracowanego crosshairplacementu
9-5 Jeśli chodzi o tą akcje ze scoutem w ostatniej rundzie pierwszej połowy to po prostu próbowałem przeskanować typa, którego widziałem jak przechodził i tyle
9-6 Tak totalnie (za przeproszeniem) z dupy strzeliłem w to miejsce
11-6 Wydaje mi się, że w miare normalnie piknąłem na mida, osobe na firebox'ach zabiłem w połowie fartem, a potem szybko przeszedłem sprawdzić okno w jungli i tyle

W dniu 27.04.2021 o 11:42, duby.exe napisał:

Twój nick: god of rng joke
Twoje SteamID/IP: STEAM_1:0:598910004
Nick admina banującego: @ Masny Malik
Data i godzina: 04-27-21 11:38
Serwer: Only Mirage #2
Powód bana: Wallhack
Opis sytuacji:  Grałem sobie normalnie, nic nadzwyczajnego, pare akcji w których wyglądało to jak wh ale nie było i banik za wh, czekam na rozpiske demka

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

GRACZ ODBANOWANY 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.