Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[PODANIE] Opalona Lufa

Podanie na Admina

Recommended Posts

• Nick: Opalona Lufa
  • Imię: Zbyszek
  • Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak z mikrofonem nie ma problemu.
  • Staż w CS GO: Mój staż w cs'a jest dosyć spory , ponieważ mam spędzone tutaj trochę czasu +/- 5kh.
  • Staż na serwerze: Około 20h
  • Ile czasu poświęcisz dziennie na serwer: Na serwerze dziennie mogę siedzieć 3/4h z przerwami oczywiście , na codzień mam sporo czasu więc nie ma problemu.
  • Twoja znajomość SM: Znam wszystkie podstawy. 6/8
  • Doświadczenie jako administrator serwera: Doświadczenie jako administrator na serwerach CS:GO posiadam , miałem przyjemność być adminem 2 razy i myślę ze dawałem sobie świetnie radę , skarg raczej nie było.
  • Minimum 3 zdania o sobie: Nazywam się Zbyszek mam 16 lat. Jestem osobą wyrozumiałą oraz miłą , zachowuje kulturę osobistą oraz nie szukam konfliktów , lubię pomagać innym i nie sprawia mi to problemu. Mam sporo czasu więc siedzę dużo przed komputerem , dlatego zdecydowałem się napisać podanie na admina aby na serwerze panowała spokojna i miła atmosfera bo jak wiadomo comunnity cs'a czasami bywa toksyczne. 
  • Dlaczego chcesz zostać adminem: Tak jak wspomniałem wyżej chciałbym pilnować porządku aby graczom grało się jeszcze lepiej , aby była miła atmosfera i nie było żadnych wyzwisk i kłótni na voice czacie jak i na zwykłym.
  • Czy posiadasz status VIP na serwerze: Niestety nie posiadam , aczkolwiek z czasem planuje kupić.
  • Czy znasz regulamin serwera: Tak , czytałem regulamin serwera.
  • Czy znasz regulamin sieci: Oczywiście.
  • Czy znasz wymagania dla administratora: Tak jak wyżej wspomniałem byłem administratorem na 2 serwerach , więc tak znam. 
  • Twoje SteamID: STEAM_0:1:593731951
  • Link do Twoich statystyk GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Opalona Lufa/145.239.20.86:27145/
  • Kontakt: !WineKღ#0541
  • I love this! 1

Określ swoją znajomość SM w skali od 1 do 8 (edytując post oczywiście). Słowa "Znam wszystkie podstawy" nie przekonują mnie jakoś.

Przypomnę wymagania:

• Ukończone 16 lat. +
  • Minimum 20 godzin przegranych na serwerze. -
  • Dobra aktywność na serwerze. Info z GT: Rank on Server: #623 out of 9787
  • Posiadanie konta na forum przez minimum tydzień. -
  • Kultura osobista, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole. Osobiście nie mieliśmy chyba żadnej interakcji na serwerze czekam na opinię innych Adminów Mirage #2.
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jak już wyżej wspominałem, nie znamy się lecz to da się zweryfikować.
  • Dobra opinia wśród graczy. Przekonajmy się!
  • Brak jakichkolwiek blokad VAC. ?
  • Aktywność na serwerze jak i na forum. - Konto na forum założone dzisiaj, aktywność wynosi okrągłe 0.
  • Znajomość regulaminu serwera. Do weryfikacji.
  • Znajomość komend administratora Do weryfikacji.
  • I love this! 1

Jestem na NIE 

+ Wiek

+ SM

- Forum

No i największy minus, masz bardzo mały staż na serwerze, ja ciebie na serwerze nawet nie widziałem. 

• I love this! 1

• Owner

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJE PODANIE ZOSTAŁO ODRZUCONE. 😐 PRZYKRO NAM!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

• I love this! 1

• Avocado changed the title to [PODANIE] Opalona Lufa
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.