Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[Odwołanie] Jav3k

Appeal from the ban

Recommended Posts

Twój nick: Jav3k
Twoje SteamID/IP: STEAM_1:1:532371320
Nick admina banującego: @ still
Data i godzina: 04-21-21 11:11
Serwer: ★ ONLY MIRAGE #1
Powód bana: reklamowanie
Opis sytuacji: Witam, apeluje o unbana. Dzis na serwerze  ★ ONLY MIRAGE #1 wyslalem link do serwera discord, i dostalem za to bana. Jesli nie ma opcji ub, jestem w stanie zaplacic. Rowniez mialem zamiar zapytac sie wlasciciela, czy chcialby zareklamowac serwer. Pozdrawiam 

4.4 Reklamowanie innych sieci bądź stron www jakiegokolwiek typu: Ban Permanentny

To co wysłałeś na czacie podpiąłem pod typowa reklamę (cheata, jakichś scam programów i mean)  nawet bez jakiegokolwiek spytania czy można, gdybyś tak zrobił to może bym podszedł do tego inaczej ale podszedłem jak podszedłem. Tyle z mojej strony 

Chciałbym poznać powód wysłania przez ciebie zaproszenia na chacie globalnym. Jeśli chciałeś zaprosić jakiegoś znajomego czemu nie wysłałeś mu tego w wiadomości prywatnej na steam?
Jeśli podasz jakiś konkretny argument i mnie nim przekonasz, zastanowię się wraz z @ WiIL nad skróceniem ci kary.

Odpowiadając na moje pytanie, edytuj post jeśli nie możesz edytować napisz pod moją odpowiedzią komentarz.

• I love this! 1

*Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

Jeśli tak jak napisałeś reklamowałeś serwer discord dla własnych korzyści to według mnie ban zostaje.

Teraz, WiIL napisał:

*Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

Jeśli tak jak napisałeś reklamowałeś serwer discord dla własnych korzyści to według mnie ban zostaje.

A ile kosztuje unban?

Nie ma opcji kupienia ub. A nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania.
Ban słuszny.

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

GRACZ ZBANOWANY

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

• Avocado changed the title to [Odwołanie] Jav3k
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.