Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[SKARGA] Faworyzacja Graczy

Skargi i zażalenia

Recommended Posts

Twój nick: ZZZ
Nick oskarżonego: NT DOG Skrawek oraz @ MIKSER
SteamID oskarżonego: steamcommunity.com/id/857392  []  https://steamcommunity.com/profiles/76561198394429920
Data i godzina zdarzenia: 15:04 19.04.2021
Screeny/Demo:image.thumb.png.c3eecaf232d76aa822f04d031855eb8b.pngGO TV jeszcze niema tego demka
Opis Sytuacji: Ogółem zaczne od tego. @MIKSER, administrator na sewerze Mirage #2 daje niesłuszne muty za powod (przezywanie innych graczy) zaczynanie kłótni oraz knebl za wspomnienie o tym Dlaczego dał mi muta oraz to dlaczego nie da mu jak wyzywa to on na to ''nieslyszalem ciebie tylko jego" ... "'NT DOG Skrawek'" prowokator całej sytuacji oraz 12 letni (bez mutacji(mikrofn po mutacji [Komunii] oraz +16) psuje rozgrywke osobą przebywającym na serwerze w tym mi  ,a @MIKSER nic z tym nie robi . Ale jak ja sie wtrące w kłotnie w moja strone to wrzystkie zarzuty idą na mnie .  Z mojego punktu widzenia wyglądało to jak Kołko wzajemnej Adoracji. oraz Faworyzacja gracza "NT DOG Skrawek",,
Administracja powinna brać wrzystkich graczy tak samo w wiekszosci sytuacjach a nie faworyzować 1 gracza bo co? lepszy jest? że inni gorsi są. Więc prosze o rospatrzenie tego pozytywnie oraz ukarania obydwu graczy (NT DOG Skrawek <mute oraz knebl  24h>) oraz gracza MIKSER.
//  ZZZ

• I love this! 2

• Avocado changed the title to [SKARGA] Faworyzacja Graczy

Wypowiem się o tej sytuacji też, jeśli pozwolisz @ salamandra, mianowicie chciałbym dodać kilka zdań.
Regulamin oraz taryfikator owego serwera znajduję się tutaj: https://creativve.pro/topic/845-regulamin-only-mirage-2/?tab=comments#comment-5621
Radzę się z nim zaznajomić osobom, które ciągle uważają, że na serwerze jest mikro +16 etc.
Nie znajomość regulaminu nie zwalnia graczy z nieprzestrzegania go!

Chciałbym poznać opinie @ MIKSER, jak to wyglądało z jego perspektywy. 
Nagrania HLTV nie ukazują tego co gracze pisali na chacie (tak tylko wspomnę), więc jeśli to była prowokacja rozpoczęta na chacie globalnym to będzie ciężko zweryfikować zarzuty, natomiast jeśli to było na chacie teamowym to jak najbardziej po obejrzeniu demka będzie jasne, kto zawinił i taka osoba będzie ukarana, jeśli to będzie słuszne.

EDIT
@ salamandra, przekonamy się jak demko będzie dostępne.

Sorki ze trwało to tak długo ale byłem poza domem. Już się wypowiadam.
Po 1: nikogo nie faworyzuje, warto dodać że użytkownik Skrawek otrzymał już ode mnie kilka mutów/knebli oraz jednego bana. Jeśli już miałbym kogoś faworyzować to ciebie ( oczywiscie nikogo nie faworyzuje i nie będę faworyzował) z tego względu że nie znam ciebie wogole a z użytkownikiem Skrawek miałem kilka sytuacji nie dobrych ( mówię tu o banie) więc się nie lubimy. Wsensie nie że się nie lubimy tylko po prostu użytkownik jest mi obojętny.
Po 2: Warto dodać ze to ty cały czas prowokowałeś do kłotni gracza Skrawek ( i innych użytkownikow) zaczepialas itp itp Może to potwierdzić nawet admin @ Masny Malik np. Pisząc/mówiąc różne dziwne, nie miłe rzeczy tego typu naucz się full auto, czemu zgineles za 0, i mowienie/pisanie nt nt nt ( wczesniej tego nie pisales).
Po 3: Wydaję mi się ze pomyliles graczy, gracza *** z Skrawkiem, ponieważ to *** wyzwał chyba ciebie, nie skrawek po czym ty cos tam mu odpowiedziales (wulgarnego skrawkowi i po tym dostales muta i myślales ze to skrawek a to byl *** ktory juz dostal muta od malika. Ja dalem muta ci, a malik *** owszem nie dalem muta/gaga graczowi Skrawek ponieważ nie slyszalem zeby cie wyzywal lub prowokowal do klotni ( tak jak ty to robisz) Tylko starał się w miare dobrze ci odpowiedziec, warto dodac rowniez ze pisalem/mowilem ci zebys sie uspokoił a ty dalej swoje. Tak jak napisales, napisalem ze slyszalem ciebie nie jego wiec dalem tobie muta nie jemu bylem na altabie. Nie dałem ci muta za to ze pytasz się czemu dalem ci muta XD Tak jak sam napisales dalem ci muta za zaczynanie klotni i wyzywanie graczy.
Chciałbym zeby uzytkownik skrawek się wypowiedzial nie wiem czy ma konto na forum.
Nie ukrywam ze bawi mnie cala ta sytuacja, bo kto jak kto ale od ciebie się skargi nie spodziewałem. Lekko poczułem hipokryzje nie ukrywam.
Z góry przepraszam za ortografie lub wypowiedz jest to moja pierwsza taka sytuacja wiec nie wiem za bardzo jak się zachowac lub pisac, rowniez moge dokonca nie pamietac wszystkich rzeczy bo jak ja bym miał pamietac kazda klotnie na serwerze pomiedzy 2 osobami to nie wiem.
Dzięki pozdrawiam.

• Wow! 1

chcialbym dodac ze ty jako administrator powinienes rospatrzyc to (kto zaczal? , dlaczego? ) itd a nie odrazu za wstepne wnerwienie na skrawka wulgaryzmem poniewasz cisnienie nie wytrzymoje bo jakis mlody sie wypowiada o czym nie byl pytany i wnerwia kilku graczy to nawet nie napisales nic o nim na chacie globalnym tylko mi dales muta i to jest dla mnie ignoracji rzczy wstepnych jako administrator...
(sory za polskie znaki pisze na japonskiej klawiaturze ダリューン)

1 minutę temu, Siwyy napisał:

chcialbym dodac ze ty jako administrator powinienes rospatrzyc to (kto zaczal? , dlaczego? ) itd a nie odrazu za wstepne wnerwienie na skrawka wulgaryzmem poniewasz cisnienie nie wytrzymoje bo jakis mlody sie wypowiada o czym nie byl pytany i wnerwia kilku graczy to nawet nie napisales nic o nim na chacie globalnym tylko mi dales muta i to jest dla mnie ignoracji rzczy wstepnych jako administrator...
(sory za polskie znaki pisze na japonskiej klawiaturze ダリューン)

"wstepne wnerwienie na skrawka wulgaryzmem poniewasz cisnienie nie wytrzymoje"

owszem nie mozna uzywac wulgaryzmow ale jak jakis gracz sewera bez mutacji a zadnego pojecia o kulturze zaczyna takimi denerwujacymy tekstami np : Kto pytal? , twoja stara itd, to sam sie czlowiek gotuje . (mam duzo cierpliwosc do ludzi ale ze skrwkiem w moim przpadku to tez nie byla 1 potyczka i zawsze ja konczylem albo z kneble/mutem

Piszesz ze prosisz o pozytywne rozpatrzenie i wnioskujesz o ukaranie mnie i skrawka. A ciebie jak zrobiles doslownie to samo co skrawek, moim zdaniem nawet gorzej?  bo to ty zaczeles to wszystko swoim prowokowaniem. Moze mam slaba umiejetnosc w bronieniu wsensie w takich rzeczach ale wystraczy na to trzeżwo popatrzeć. Typeczek ogolnie pisze ze faworyzuje typa ktorego mutuje, banuje czasami wiec jak mam go faworyzowac XD? Nie przepadamy za soba i ja mam go jeszcze faworyzowac, mowisz ze daje niesluszne muty poczym dalej piszesz ze cie ponioslo i go wyzwales no XD naprawde nie czuje się winny w tej sytuacji a to powinienes 🙂

26 minut temu, MIKSER napisał:

Sorki ze trwało to tak długo ale byłem poza domem. Już się wypowiadam.
Po 1: nikogo nie faworyzuje, warto dodać że użytkownik Skrawek otrzymał już ode mnie kilka mutów/knebli oraz jednego bana. Jeśli już miałbym kogoś faworyzować to ciebie ( oczywiscie nikogo nie faworyzuje i nie będę faworyzował) z tego względu że nie znam ciebie wogole a z użytkownikiem Skrawek miałem kilka sytuacji nie dobrych ( mówię tu o banie) więc się nie lubimy. Wsensie nie że się nie lubimy tylko po prostu użytkownik jest mi obojętny.
Po 2: Warto dodać ze to ty cały czas prowokowałeś do kłotni gracza Skrawek ( i innych użytkownikow) zaczepialas itp itp Może to potwierdzić nawet admin @ Masny Malik np. Pisząc/mówiąc różne dziwne, nie miłe rzeczy tego typu naucz się full auto, czemu zgineles za 0, i mowienie/pisanie nt nt nt ( wczesniej tego nie pisales).
Po 3: Wydaję mi się ze pomyliles graczy, gracza *** z Skrawkiem, ponieważ to *** wyzwał chyba ciebie, nie skrawek po czym ty cos tam mu odpowiedziales (wulgarnego skrawkowi i po tym dostales muta i myślales ze to skrawek a to byl *** ktory juz dostal muta od malika. Ja dalem muta ci, a malik *** owszem nie dalem muta/gaga graczowi Skrawek ponieważ nie slyszalem zeby cie wyzywal lub prowokowal do klotni ( tak jak ty to robisz) Tylko starał się w miare dobrze ci odpowiedziec, warto dodac rowniez ze pisalem/mowilem ci zebys sie uspokoił a ty dalej swoje. Tak jak napisales, napisalem ze slyszalem ciebie nie jego wiec dalem tobie muta nie jemu bylem na altabie. Nie dałem ci muta za to ze pytasz się czemu dalem ci muta XD Tak jak sam napisales dalem ci muta za zaczynanie klotni i wyzywanie graczy.
Chciałbym zeby uzytkownik skrawek się wypowiedzial nie wiem czy ma konto na forum.
Nie ukrywam ze bawi mnie cala ta sytuacja, bo kto jak kto ale od ciebie się skargi nie spodziewałem. Lekko poczułem hipokryzje nie ukrywam.
Z góry przepraszam za ortografie lub wypowiedz jest to moja pierwsza taka sytuacja wiec nie wiem za bardzo jak się zachowac lub pisac, rowniez moge dokonca nie pamietac wszystkich rzeczy bo jak ja bym miał pamietac kazda klotnie na serwerze pomiedzy 2 osobami to nie wiem.
Dzięki pozdrawiam.

" naucz full auto, czemu zgineles za 0, i mowienie/pisanie nt nt nt"

pisanie jego nicku NT dog zmienialem na NT pies  (dog=pies)
oraz on mowil ze gine za 0 oraz naucz sie fullauto ja odpowiadalem mu po swojemu czl ze ma zamknac ryj i sie nieodzzywac niepytanym

1 minutę temu, MIKSER napisał:

Piszesz ze prosisz o pozytywne rozpatrzenie i wnioskujesz o ukaranie mnie i skrawka. A ciebie jak zrobiles doslownie to samo co skrawek, moim zdaniem nawet gorzej?  bo to ty zaczeles to wszystko swoim prowokowaniem. Moze mam slaba umiejetnosc w bronieniu wsensie w takich rzeczach ale wystraczy na to trzeżwo popatrzeć. Typeczek ogolnie pisze ze faworyzuje typa ktorego mutuje, banuje czasami wiec jak mam go faworyzowac XD? Nie przepadamy za soba i ja mam go jeszcze faworyzowac, mowisz ze daje niesluszne muty poczym dalej piszesz ze cie ponioslo i go wyzwales no XD naprawde nie czuje się winny w tej sytuacji a to powinienes 🙂

owszem nie czuj sie winny bo akurat ciebie z administracji lubie chcialem poruszyc to ze ty jako admionitrator nie rospatrzyles tego jak nalezy

Czyli ty masz ogolnie do mnie pretensje przez to ze dalem ci muta a nie skrawkowi to powtorze raz jeszcze ze NIE slyszalem zeby skrawek cię wyzywał a slyszalem ze ty wyzywasz skrawka, wiec logiczne ze zmutuje ciebie. Tak na przyszlosc mozesz napisac na pv wyjasnimy, a nie jakies dymy na forum, wydaje mi się ze serio bez sensu. Jesli skrawek serio cie wyzwal to wtedy przepraszam ale wiedz ze to nie byla zadna faworyzacja ze siedzialem i slysze ze on cie wyzywa o i ty go zaczynasz wyzywac i ci daje muta a jemu nie. Owszem skrawek mogl cie zwyzywac bo jest do tego zdolny, ale tak jak pisalem wyzej to ty zaczeles cala ta dyskusje i awanture prowokowaniem. Warto dodać ze byla taka sama sytuacja, ze skrawkiem tylko wtedy zbanowalem ich dwoch bo slyszalem i speclajnie poczekalem jak cisneli sie we 2, a tutaj niestety NAPRAWDE nie slyszalem.

Warto dodać ze byla taka sama sytuacja, ze skrawkiem tylko wtedy zbanowalem ich dwoch bo slyszalem i speclajnie poczekalem jak cisneli sie we 2, a tutaj niestety NAPRAWDE nie slyszalem.

Analizując demko napotkałem się na jakąś zaczepkę słowną między graczami o nickach: ZZZ oraz Alvin ( prowokacja ze strony ZZZ w stronę Alvina oczywiście ten drugi mu odpowiedział) min: 4:30 do 4:42 kontynuacja do 4:58// Kolejna prowokacja 7:00 do 7:12 // 7:28 do 7:42 obraza w stronę administratora. Lecimy dalej! 28:43 zobaczymy na chat obraza gracza :D! Minuta 7:50 do 8:10.

Gracz o nicku: Skrawek otrzymuje muta na voice chat o długości 24h
Gracz o nicku: ZZZ ( @ Siwyy ) otrzymuje bana na 24h za nadmierną prowokację oraz obrazę admina.

Gracz o nicku: Alvin otrzymuje muta na 12h za prowokację. 7.45 do 8.01
Administrator @ MIKSER był przy tej sytuacji, dostanie ostrzeżenie za nie spełnianie swoich obowiązków do końca.
Jeśli któryś z wyżej wymienionych użytkowników się nie zgadza proszę o kontakt priv w celu dokładnego wyjaśnienia całej sytuacji.
Decyzja podjęta przez
@ N0thinG @ s l a y e r.

• Owner

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJA SKARGA ZOSTAŁA PRZYJĘTA😀 GRATULUJEMY!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

• I love this! 1
  • Wow! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.