Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Recommended Posts

Imię: Patryk

Staż na forum: 2 miesiące, jednakże mój staż na sieci wynosi ponad 5 miesięcy.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Pierwsze co robię rano gdy wstanę, to odwiedzam forum, później w ciągu dnia sukcesywnie co jakiś czas je całe przeglądam.

Znajomość ortografii i poprawnej pisowni [0/10]: 9,5

Znajomość IPS [0/10]: 10

Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą która przykłada się do wykonywanej pracy. Potrafię wrócić do skończonej już roboty i zrobić ją od tzw. „zera”, w przypadku gdy nie jestem zadowolony z końcowego efektu. Z pod moich rąk nigdy nie wychodzi praca niedokończona bądź wykonana na tzw. „odwal się”. Gdy aplikuję na daną rangę, oznacza to, że będę wkładał w nią swoje całe serce. Jestem osobą bezstronną - regulamin obowiązuje każdego bez wyjątku - wyrozumiałą jak i spokojną (do czasu). Nie biorę wszystkiego do siebie i można ze mną pogadać na każdy temat. Nie wstydzę się rozmawiać z nowo poznanymi ludźmi. Potrafię się przyznać do popełnionego błędu bez żadnych wymówek. Nie wypowiadam się na tematy mi nie znane. Przed powiedzeniem/napisaniem czegokolwiek zastanawiam się 5 razy nad konsekwencjami danej wypowiedzi, tak aby nikt nie mógł poczuć się urażony. Gdy jestem świadkiem zbędnych dyskusji to od razu staram się je ucinać.  Jestem osobą miłą (też do czasu), optymistyczną oraz sam staram się zarażać innych moją pozytywną energią. Jestem osobą w jakiś sposób rozpoznawalną i (chyba) lubianą na naszej sieci (nie mi to oceniać).

Czy znasz i akceptujesz regulaminy?: Tak

• Ukończone 17 lat. + (za tydzień)
  • Znajomość IPS. +
  • Minimum 100 sensowych postów na forum.
  • Aktywne konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej 14 dni temu. +
  • Wykazywanie się ponad przeciętną aktywnością na forum. +
  • Znajomość regulaminu forum i jego akceptację. +
  • Wymaga się mieć wysoką kulturę osobista. +
  • Znajomość ortografii i poprawnej polszczyzny. +
  • Bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum. +
  • Brak aktywnych ostrzeżeń na forum. +

Jak dla mnie można przyjąć na okres próbny.

+ Wiek

+ Staż

+ Forum

+ Miły, pomocny

+ Ładne podanie

Jedynym minusem jest to, że masz redaktora, grafika i jesteś adminem na 2 serwerach.

Przez co masz trochę roboty, ale nie widzę problemu, żeby się przekonać czy dasz radę. 🙂

• Thank you! 1

- Ilość rang posiadanych na forum, redaktor, grafik, admin serwera 😕
+ Staż na forum,
+ Nie sprawiałeś nigdy jakiegoś problemu,
+ Jesteś kreatywny,
+ Pomocny,
Czytelne podanie, dobrze złożone zdania,
Jednakże, funkcja moderatora wymaga czegoś więcej niż, spędzanie czasu na forum i pisanie na chacie. Pytanie czy dasz radę spełniać 3 pozostałe funkcje oraz  być Moderatorem? 

• Thank you! 1

• Owner

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJE PODANIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE😀 GRATULUJEMY!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

• I love this! 2

• Avocado changed the title to Avocado
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.