Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Redesign Creativve

Evaluation of graphic works
Avocado

Recommended Posts

Widzę inspirację zaczerpniętą z mojej pracy, ale to dobrze. Rozwijaj się, próbuj nowych rzeczy i korzystaj z nowych programów. 

• Thank you! 1

Pogrubiłabym ikonę i liczbę reputacji oraz dodała wypełnienie.

Co do ikony i liczby wpisów też użyłabym pogrubienia, ale też innego koloru, żeby się nie wstapiał w styl forum. 

Ikony - fajny pomysł, ale coś bym zmienila  ;v 

Poza tym fajnie, że próbujesz czegoś nowego. Pozdrawiam cieplutko  🙈 🥰

• I love this! 1

24 minuty temu, MLK. napisał:

Widzę inspirację zaczerpniętą z mojej pracy, ale to dobrze. Rozwijaj się, próbuj nowych rzeczy i korzystaj z nowych programów. 

Bardzo mi się podobał twój redesign, wiec go trochę skopiowałem + zmodyfikowałem coś nie coś od siebie :3 Dodatkowo figma mi bardzo przypadła do gustu, jeśli chodzi o prostotę użytkowania - głownie przez właśnie prosty i przejrzysty interfejs.

• I like this! 1

Generalnie to dosyć fajne,ale dodał bym możliwość wyróżnienia jednego ze swoich medali, trofeów ale to w sumie nic ważnego .

• I love this! 1

20 minut temu, WiIL napisał:

Generalnie to dosyć fajne,ale dodał bym możliwość wyróżnienia jednego ze swoich medali, trofeów ale to w sumie nic ważnego .

redesign2.png

• I love this! 1

Mała uwaga co do ostatniego update'u. Jeśli robisz "informacje" o użytkowniku w formie tekstowej weź pod uwagę to, aby wszystko było w dobrych proporcjach. Najlepiej, aby właśnie zaczynało się od lewej strony, a kończyło na prawej. Pod wielką lupę weź poszczególne proporcje w tego typu pracach.

image.png.e15c744cceaf2ecfc632ba9561d776aa.png

• Thank you! 1

• 2 weeks later...

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.