Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Recommended Posts

• Popular Post
Posted

Twój nick: szopen
Nick oskarżonego: DrimGa
SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:509131043
Data i godzina zdarzenia: nie pamiętam dokładnie około 23:30
Screeny/Demo:1479021290_NIEMA.png.5efa8c51fb5deed07d08664e8ad734fd.png291024893_NIEMATOTAMTO.png.633bfa73fb1c0520daf9da3ded6c4b8f.png
Opis Sytuacji:  Wczoraj wieczorem grałem na serwerze only mirage #1. W pewnym momencie mój nick został wielokrotnie zmieniony, a po nazwie w nicku stwierdzam, że mogła to zrobić osoba oskarżona. Przez tą osobę boję się grać na serwerze, ponieważ czuję się nękany. Chciałbym żeby jakieś konsekwencje zostały wyciągnięte wobec oskarżonej osoby.

• Haha! 6
  • Wow! 1
  • Sad 2

Wszystko działo się pod obecnością właściciela serwera - @ salamandra. Dobrze wiesz, że były to żarty. Rozmawialiśmy wtedy na teamspeaku. Jeżeli nie podobała ci się zmiana nicku to czemu potem rzucałeś w moją stronę tekstem: ,,no dawaj zmień mi nick"? Nie rozumiem cię za bardzo, ale z tej skargi mogę wyciagnąć tylko taki wniosek, że nie dorosłeś do jakichkolwiek żartów. Jeżeli mam być szczera to nie jestem zainteresowana 14-letnimi chłopcami, wolę starszych, pedofilem też nie jestem. Z racji, że było już późno wbiłam sobie na serwer i chciałam najzwyczajniej w świecie kulturalnie sobie pożartować. Dobrze wiesz, że z całej sytuacji śmiał się obecny na serwerze, jak i też Teamspeaku @ salamandra. Jeżeli on nic nie mówił, żebym po prostu przestała to czemu teraz mam ponieść jakiekolwiek konsekwencje? Już na pewno nie będę z tobą żartować. Wyzywać cię nie wyzywałam, wszystko było kulturalnie. Myślę, że ta skarga jest w formie żartu, no bo jednak ty odwalałeś na serwerze grube akcje i trochę głupotą byłoby przypierniczać się o taką głupotę, która odbyła się w nocy. Ciekawe od kiedy ty taki bojący jesteś, że ta sytuacja cię zniechęca do grania na serwerze? Przypomnij sobie jak bardzo tego wieczoru byłeś niekulturalny i na serwerze cały czas specjalnie bekałeś. Z resztą już nie jeden mute/gag wleciał na twoje konto. 

Jak ktoś na poważnie wziął to co pisałam, no to pozdrawiam go serdecznie. 

Na swoim koncie sam ty masz 69 blokad. 

obraz_2021-03-23_125506.thumb.png.c65710f1e9e84e6e71cfafc1cf583a1e.png

Tak na przyszłość jeżeli ktoś będzie chciał wypowiedzieć się w tej skardze lub innej to: 

• W skardze może wypowiadać się tylko autor skargi, osoba oskarżona, administracja serwera oraz świadkowie danej sytuacji.
  • I like this! 1
  • Haha! 1
  • Sad 1

Czytając wasze wypowiedzi wnioskuję iż:

Administratorka serwera Mirage #1 @ DrimGa zmieniła Twój nick, pod wpływem prowokacji, bądź prośby z twojej strony. (Wypowiedź Drimgi)

Kolejnym argumentem działającym na nie korzyść @ szopen jest fakt, że Sam posiada na swoim koncie 69 różnego typu kar.

Argumentem przemawiającym natomiast za tym, że masz rację Mój drogi Szopenie jest screen shot, zamieszczony przez Ciebie. Widać na nim, że DrimgA bardzo cię lubi, kto wie może za bardzo.

Reasumując oraz kończąc moją jakże wiele znaczącą w tej sprawie wypowiedź, uważam zachowanie @ DrimGa oraz @ szopen za koleżeńskie żarty.
Natomiast gdy któraś ze stron by się nie zgadzała z moją opinią, chętnie posłucham historii obu stron na ts3, na którym też podejmę decyzję co w tej sprawie!

• I like this! 2
  • Haha! 1

• Owner
  • Popular Post
Posted

Wybaczcie, ale ja nic nie pamiętam gdyż byłem pod wpływem napojów wysokoprocentowych i z racji chwilowej amnezji nie mogę odnieść się do w/w sytuacji.

• I love this! 1
  • Haha! 6
  • Wow! 1

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJA SKARGA ZOSTAŁA ODRZUCONA

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.