Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Nowy Serwer

Archiwum - 2021
Avocado

Recommended Posts

Chcemy razem z @ social dowiedzieć się jakie serwery by was najbardziej zainteresowały, a nie ma ich na sieci?

Jeżeli ktoś już wymienił twojego faworyta, to po prostu prosimy o polubienie wymienionej przez niego propozycji.

Dziękujemy! ❤️ 

• I like this! 1
  • I love this! 1

Serwer typu: 5vs5
Mapy: Mirage, Cache, Vertigo, Dust II, Train.
Serwer byłby podobny do serwerów faceita, aczkolwiek można by było wprowadzić jakieś zmiany na mapach tj. dodać jakieś bannery creativve.pro czy coś podobnego itp.

• I like this! 1
  • I love this! 2

Obecnie trzeba rozkręcić serwery, które są. Chyba że kupicie rozkręcony serwer lub potężną reklamę. Jak widać żaden z naszych serwerów na chwilę obecną nie ma za często full serwera. 

• I like this! 1

Siemanko.

Jeżeli chcielibyśmy stworzyć unikalny serwer który byłby z miejsca jedynym takim w Polsce, zasugerowałbym stworzenie FFA z niestandardowymi mapami.

Nie każdy z nas zaczynał przygodę z CSGO, a od wcześniejszych wersji CS'a 1.6 bądź CS Source. Pamiętacie stare czasy w których bardzo rzadko grało się standardowe mapy a przeważały niestandardowe typu de_tuscn, de_westwood można by wymieniać i wymieniać.

W 1.6 jak i Source do dnia dzisiejszego są serwery na których zagramy tylko niestandardowe mapy.

Ostatnim serwerem na jakim grałem i nawet bylem adminem jest serwer podany poniżej

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

Serwer ten istnieje od niemal 10lat grane są na nim tylko niestandardowe mapy i pomimo upadku CSS dalej serwer jest oblegany.

Wracając do CSGO jedyny serwer jaki pamiętam z niestandardowymi mapami był Sex FFA ( Czy jakoś tak ) który od samego początku istnienia do jego końca był przepełniony po brzeki.

Od lat brakuje mi takiego serwera na którym pogram świetne mapy które zostały zrobione pod CSGO a nie jest dane nam grać na nich.

Uważam, że jest to najciekawszy projekt który byłby początkiem ERY takich serwerów w Polsce.

Mielibyśmy coś czego nie ma nikt ;>

• I like this! 1
  • I love this! 1

Serwer typu 3vs3 lub 5vs5 z losowymi obrażeniami, hp

Mapy: dust II, inferno, mirage, overpass, cache

Deathrun jakiś też byłby fajny

• I love this! 1

9 godzin temu, DrimGa napisał:

Obecnie trzeba rozkręcić serwery, które są. Chyba że kupicie rozkręcony serwer lub potężną reklamę. Jak widać żaden z naszych serwerów na chwilę obecną nie ma za często full serwera. 

Wiem, że trzeba rozkręcić te co są aktualnie. Tylko, że ja jestem tutaj właścicielem HNS, a mam przygotowany plan rozkręcenia serwera, który nie za bardzo będzie działał na ten tryb. 

Także chcę spróbować tego planu, jak nie wyjdzie to trudno. 

• I love this! 1

Jestem za tym, aby pojawił się Deathrun, ale bez klas. Może dodać tam jakieś modele postaci i zdobywanie monet/kredytów za granie na serwerze. Można zrobic vipa, który ma podwójny skok i spadochron, a svip to samo + strzykawka.

Nie pogardziłabym też jakimś serwerem 5vs5 ^^ 

• I love this! 1

• Avocado locked this topic
  • 2 weeks later...

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

WĄTEK ZOSTAŁ PRZENIESIONY DO ARCHIWUM.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.