Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

Pełnienie roli ADMINISTRATORSKIEJ przez użytkownika FRIK

Skargi i zażalenia

Recommended Posts

Temat został utworzony przez ostatnie skargi na Administratora @ Frik

Załączcie poniżej skargi jakie wnosicie i wyjaśnijcie ich powód.

• I love this! 3
  • Haha! 1
By MLK.,

Przenoszę temat do odpowiedniego działu.

-Administrator Frik jest niekompenetną osobą aby byc administratorem ponieważ: nakłodnił do oszustwa gracza banana aby misker nie dostał administora { kazał naspiac na podaniu 16 lat aby go przyjeli}
 - Nie wie dokladnie czy osoba poderzjana ma jakies haxy pyta sie osob trzecich ktorych nie ma w administaracji serwera.                                                                           - Nie wie na ile sie daje na wh oraz rozne haki                                                                    
 -Nie zna regulaminu serwera.                                                                                                                                                                                                               Dowod że frik nie umie ocenieć                   https://cdn.discordapp.com/attachments/726802769175904336/820729396591198258/Screenshot_20210314_194500_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg                                                       https://cdn.discordapp.com/attachments/726802769175904336/820729397065547837/Screenshot_20210314_194506_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

• I love this! 3

Administrator Frik niesłusznie oskarża użytkownika 💔𝒜𝓕𝒜𝓟 💔  gdzie zostało nam to udowodnione że strzały były całkowicie normalnie i może on to każdemu udowodnić na demku, i do tego Administrator Frik nie chciał aby Administrator Mikser dostał range gdzie mamy na to dowody iż Frik kazał użytkownikowi Banan napisać specjalnie podanie i specjalnie skłamać że ma 16lat gdzie ma 14 aby on dostał admina a nie Mikser takie zachowanie jest niedopuszczalne.(mamy na to dowód ss)

• I love this! 3

Jak już dostałem admina, to wmawiał mi że nie mam tyle lat ile mam, śmiał się ze mnie, mówil ze musze mu wyslac legitymacje, czemu klamie itp potrafił nawet namawiac  innych graczy zeby sie ze mnie smiali ze nie mam 16 lat i ze dostalem admina , oraz narzekał na forum że teraz to wszyscy mogą dostać admina itp. Nawet potrafił powiedzieć ze ma numer do mojej mamy i takie tam rózne. To wszystko to jeszcze nic ale jak sie dowiedzialem ze kazal bananowi zlozyc podanie speclajnie zebym ja nie dostal i jeszcze kazal mu klamac tego juz za wiele. 

• I like this! 1
  • I love this! 2

ja powiem tak jezeli slayer bedzie chcial wyjaśnienia to sie wypowiem takto nie ma sensu bo chlopy biora argumenty z ucha :))

• Haha! 3

Po oskarżeniu i zbanowaniu gracza 𝒜𝓕𝒜𝓟 💔 obejrzałem dokładnie demko. Nie widać na nim żadnych niedozwolonych modyfikacji więc ban jest niesłuszny. Dodatkowo po rozmowie z @ MIKSERdowiedziałem, się że @ Frik często wyzywał i nie dawał szansy Mikserowi na bycie administratorem, także często słyszałem na discordzie jak Frik nie odnosił się do Miksera z szacunkiem i nie chciał aby został administratorem. Także wnoszę prośbę o degradację administratora @ Frik .

Dodatkowe Powody:

Screenshot_20210314_193940_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Screenshot_20210314_193948_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

• I love this! 3

Brzezik za tem polecam obejrzeć runde 4 z podanego demka w predklosci 1/4.

Po drugie, okłamywanie właściciela powinno być karane degradem, tak samo jak krycie kolegi który cheatuje pozdrawiam.

ale kajtek nie pisz z nimi ja mam na wszystko wytlumaczenie bedzie jakas rozmowa to sie wypowiem 

niech sobie zbieraja argumenty dalej

• Haha! 1

• eQQ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.