Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[Podanie na admina] Vuku'

Podanie na Admina

Recommended Posts

• Nick: Vuku'
  • Imię:Franek
  • Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak
  • Staż w CS GO:4 lata bo drugie konto oddalem kuzynowi ranga lem 1600h faceit 5 lvl zaraz 6 :D
  • Staż na serwerze: nie powiem ile dokładnie ale dużo 🙂
  • Ile czasu poświęcisz dziennie na serwer:jestem codziennie 
  • Twoja znajomość SM: bardzo dobra 
  • Doświadczenie jako administrator serwera: 2 razy byłem lecz dostałem degrady za brak aktyywnosci ale to z powodu nauki 
  • Minimum 3 zdania o sobie:Franek lat 16 mieszkam w woj mazowieckim lubie grac w cs go i interesuje się róznymi sportami pozdro
  • Dlaczego chcesz zostać adminem: gdyż kiedy ja gram czesto nie ma adminow i czasami są dzieci co utrudniają rozgrywke itp darcie mordy itp lub banowanie cheaterów :D
  • Czy posiadasz status VIP na serwerze:niet 
  • Czy znasz regulamin serwera:tak 
  • Czy znasz regulamin sieci:powiedzmy 
  • Czy znasz wymagania dla administratora:tak 
  • Twoje SteamID:STEAM_1:0:500685738   
  • Kontakt: steam i można fb ale to na priv
  • I like this! 2
  • Haha! 1

• Luvv changed the title to [Podanie na admina] Vuku'
  • 2 weeks later...

Mój drogi @ vuku_, zawsze mogłeś się usprawiedliwić u Właściciela bądź Opiekuna, że nie będzie cię przez jakiś czas z jakiegoś powodu, bądź mogłeś po prostu wziąć wolne tak jak robi to @ still.

Wymagania na Administratora się trochę zmieniły, więc to też muszę wziąć pod uwagę podejmując decyzję co do twojego podania.

Kolejną rzeczą jest składanie zdań, miały być 3 ładne, piękne zdania, gdzie ty napisałeś 1-dno, które nie kończy się żadnym znakiem interpunkcyjnym! Przekonaj nas jakoś do pozytywnego rozpatrzenia twojego podania!

Nie wątpię w twoje bardzo dobre umiejętności SM, aczkolwiek wolałbym, żebyś określił je w skali od 1-8 (skala ta znajduje się nad złożonymi podaniami :3).

Sumując moją wypowiedź jak na razie jestem na Nie. Odczekaj 6-7 dni popraw aktywność na serwerze, przygotuj ładne podanie i spróbuj swoich sił jeszcze raz!

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

TWOJE PODANIE ZOSTAŁO ODRZUCONE. 😐 PRZYKRO NAM!

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.