Jump to content
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostało wyłaczone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[12.03.2021] Wywiad z Avocado

Interviews
Luvv

Recommended Posts

avocado.png.aa8e1f4508b90a825c6bdd18f7f02512.png

Redaktor - @ DrimGa

Gość - @ Avocado

[DrimGa] Witajcie. Dziś mam okazję przeprowadzić wywiad z grafikiem forum - Avocado.
Miło mi, że znalazłeś czas, bym przeprowadziła z tobą wywiad. Na początek przedstaw się krótko: Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

[Avocado] Hej, jestem Patryk, aktualnie mam 16 lat, jednakże w kwietniu kończę lat 17. Mieszkam w Nowym Dworze Mazowieckim 🙂

[DrimGa] Co mógłbyś opowiedzieć nam o swoim miejscu zamieszkania, atrakcjach w pobliżu. Czy mieszkasz tam od dzieciństwa? Podoba ci się te miasto? Masz zamiar w przyszłości się wyprowadzić czy zostaniesz raczej w tym mieście?

[Avocado] Jeśli chodzi o atrakcje, to mam 2 place zabaw, boiska do grania w piłkę/siatkówkę/koszykówkę przy podstawówce do której chodziłem. 
Kilometr od mojego domu jest też duże lotnisko. Mieszkam tu od samego początku kiedy się urodziłem.
Jeśli chodzi o wyprowadzanie się, to myślałem o wyprowadzce do UK albo USA. UK głównie przez pogodę, bo uwielbiam deszcz, a USA to po prostu druga opcja.

[DrimGa] Czy jesteś osobą, która lubi podróżować? Jakie ciekawe miejsca zwiedziłeś? Byłeś za granicą? Jeżeli tak to co cię tam zafascynowało?
Jakie kraje chciałbyś zwiedzić i dlaczego?

[Avocado] Podróżować lubię. Dzięki mojej najlepszej wychowawczyni z podstawówki zwiedziłem, już więcej niż pół Polski. 
Chyba najciekawszym miastem był Sandomierz i jego podziemne tunele, historia, zabytki, jak i sam fakt, że nagrywają tam "Ojca Mateusza"! :D Za granicą jeszcze nie miałem okazji być. Były plany co do wyjazdu ale niestety pandemia pokrzyżowała te plany. Najbardziej chyba chciałbym zwiedzić Stany Zjednoczone. Głównie z uwagi na klimat jaki tam jest. Te nieogrodzone domy, miasta nocą, jedzenie itd. 🙂

[DrimGa] O! Lubisz oglądać "Ojca Mateusza"? Jesteś osobą, która często ogląda seriale/filmy? Jaki był najciekawszy film/serial jaki obejrzałeś? Co cię w nim zafascynowało?Jakie lubisz gatunki filmów, a jakich nienawidzisz?

[Avocado] Tak, lubię - był nawet taki okres, że katowałem ten serial non stop :D. Jak już mam coś obejrzeć to bardziej film. Co do najciekawszego filmu to, ostatnio obejrzałem film dokumentalny o Billie Eilish "The World's a Little Blurry", jeśli ją lubisz (nie ważne czy za osobowość, czy jej muzykę) to polecam obejrzeć, głównie z uwagi na to, że film obrazuje nam jak wygląda świat zza kulis takich ludzi jak Billie. A ulubiona seria filmów to zdecydowanie "Szybcy i Wściekli". Jeśli chodzi o gatunki filmów to lubię komedie/komedie romantyczne (nie wszystkie)/filmy akcji/sci-fi. Chyba najbardziej nie lubię dramatów.

[DrimGa] Wspomniałeś o filmie o Billie Eillish. Z tego co możemy zauważyć to uwielbiasz jej muzykę. Napisałeś nawet o niej artykuł na forum: klik. Skąd wzięło się zainteresowanie nią? Od kiedy słuchasz jej muzyki? Jakich gatunków muzyki słuchasz? Masz jakichś innych wykonawców, których muzyka wpadła ci w ucho? Jaki tytuł nosi piosenka, którą najbardziej lubisz?

[Avocado] Twórczość Billie poznałem gdy wielkim hitem na całym świecie była piosenka „bad guy” czyli słucham jej już od ponad 2 lat. Najbardziej w ucho wpadła mi epka „don’t smile at me”, gdyż jest bardzo rytmiczna i ma fajny, pozytywny vibe. Co do zainteresowania, to jej muzyka pomogła mi przejść przez momenty w których było naprawdę słabo, ale niektóre, też dodają mi energii - takie jak bellyache, watch, &burn, bitches broken hearts. Oczywiście Billie nie jest jedyną piosenkarką, której słucham. Ostatnio w ucho wpadł mi Uzi Vert i Smokepurpp. A tak normalnie wcześniej słuchałem też takich wykonawców jak Joji, Lil Peep, Taco Hemingway, schafter, Mata. Na ten moment najbardziej lubię aktualnie piosenki: ocean eyes, bored, bitches broken hearts, strange addiction, wish you were gay, prom queen, fur jenny (ciężko mi wybrać jedną)

[DrimGa] Muzyka pomogła ci przejść przez słabe momenty. Czy jest to jedyny dla ciebie sposób radzenia sobie w trudnych chwilach? Czy masz osobę, której ufasz w 100%, której się żalisz? Może kiedys straciłeś kogś przez jakieś twoje kłamstwo?

[Avokado] Jeśli chodzi o radzenie sobie w słabych momentach zdaje mi się, że muzyka jest właśnie najlepszym wyjściem.
Teoretycznie można grać w gry/oglądać filmy, ale jest to jedynie ucieczka na jakiś czas. Później to wszystko wraca i jesteśmy w tym samym momencie gdzie byliśmy jeszcze kilka godzin wcześniej, dlatego muzyka jest jednym z tych lepszych rozwiązań. Pokłóciłaś/eś się z kimś? Nie możesz znaleść wyjścia z sytuacji w której jesteś? Puszczasz wieczorkiem muzykę, siadasz sobie spokojnie (bądź kładziesz - jak kto woli) i układasz myśli, bo to jest najlepsze rozwiązanie. W ten sposób wiesz po jakimś czasie co masz zrobić i jesteś pewien swoich czynów, bo już je wcześniej sobie przemyślałeś. Osobą, której najbardziej ufam, i jestem w stanie się wyżalić, bądź przegadać jakiś problem jest moja siostra cioteczna - pozdrawiam Cię Julka <3. "Może kiedyś straciłeś kogoś przez jakieś twoje kłamstwo?" Hm. Staram się nie kłamać, nawet jeśli miałbym kogoś zdradzić, czy zrobić nie wiadomo co, bo prawda zawsze wychodzi na jaw - prędzej czy później. Rozmowa z kimś i przyznanie się do błędu jest najlepszym wyjściem. Tak więc nie, nie straciłem nikogo przez kłamstwo - jak już to inni stracili mnie 🙂

[DrimGa] Przejdźmy do tematu szkoły. Do jakiej szkoły chodzisz, jaki kierunek? Skąd pomysł na akurat taki kierunek? Zamierzasz pracować w tym kierunku? Masz jakieś plany na przyszłość? Kim chciałeś zostać jako dziecko?

[Avocado] Aktualnie uczęszczam do technikum, na kierunku technik informatyk. Głównie z uwagi na to, że zawsze pierwszy byłem wywoływany do pomocy z każdą rzeczą która była związania z informatyką przez moje otoczenie.
W podstawówce byłem osobą, która siedziała przy szkolnym nagłośnieniu, co spowodowało moje zainteresowanie sprzętem audio. Przed samym technikum też złożyłem wiele komputerów, potrafiłem zarządzać systemami operacyjnymi, robić jakieś przyzwoite grafiki bądź montować filmy.
W przyszłości myślałem o pracy przy jakiś serwerach lub sieciach internetowych. 
W dzieciństwie pamiętam, że chciałem zostać pilotem samolotów odrzutowych :D

[DrimGa] Stworzyłeś już jakąś swoją stronę internetową? Czy uważasz, że informatyka jest opłacalnym zawodem?

[Avocado] Moim zdaniem jak najbardziej. Co do stron i internetowych to dopiero zaczynam swoją przygodę. Wcześniej mnie to jakoś nie interesowało, a teraz hm- musi, bo mam to w programie :D

[DrimGa] Jesteś grafikiem naszego forum. Jak to się stało, że nim zostałeś? Skąd zainteresowanie grafiką? Jakich programów graficznych używasz? Jak znalazłeś się na naszym forum? Czy planujesz jeszcze jakieś podanie na inną rangę?

[Avocado] Grafikiem zostałem całkowicie przypadkowo, od kilku lat już zajmuję się tworzeniem grafiki, gdyż przy mojej pasji jaką kiedyś był (i w sumie nadal jest) youtube, musiałem robić miniaturki do filmów. Tak więc, po jednym poście na forum zatytułowanym „Artwork na steam’a”, gdzie wrzuciłem animowaną pracę graficzną na steama i pokazałem ją na forum w sekcji „Ocena prac graficznych” (grafikę dalej można zobaczyć na moim profilu na steamie.
Po jakimś czasie napisał do mnie eQQ, i dodało mnie pół administracji forum co było dla dosyć dużym szokiem, gdyż jeszcze nie dawno byłem jakimś randomem z miragea :D. Moje prace najczęściej wykonuję w Photoshopie, Gimpie lub Corelu. Do animowanych grafik wykorzystuję Adobe Premiere Pro lub After Effects. 
Na forum również znalazłem się przypadkowo, pewnego nie słonecznego dnia szukałem w czasie lekcji jakiegoś fajnego serwera w CS’ie i znalazłem nasz najpopularniejszy serwer Only Mirage #1. Spodobało mi się community na serwerze, więc zostałem tutaj na dłuzej. Tak więc i jestem ponad 5 miesięcy później z rangą administratora serwerów OM#1 oraz Aren 1v1 jak i rangą grafika na forum. Myślałem nad rangą moderatora na forum, gdyż powoli coraz to bardziej angażuję się w życie naszej sieci i chcę pomoć w jej rozwoju, ale to raczej odległe plany (chyba, że ktoś z góry mnie zauważy jako zaangażowanego to może i bliższe). 
Jak narazie wykonuję swoje obowiązki, które mam z obecnymi rangami.

[DrimGa] Jak to się stało, że zacząłeś grać w CSGO? Jaki okres czasu już grasz w CSGO? Grałeś z początku w cs 1.6? Grasz w jakieś inne gry? Ile czasu dziennie poświęcasz na granie?

[Avocado] W cs:go zacząłem grać w 2015 roku gdy był na niego wielki hype, który w Polsce rozpoczął IZAK. Jak najbardziej grałem w 1.6, najwięcej na serwerach typu surf. Po za Cs’em gram jeszcze w Minecrafta, i tu zdecydowanie najwięcej czasu spędziłem na trybie „bedwars” na serwerze „Hypixel”, który jest największym serwerem gier posiadającym aktualnie 100k+ graczy online. Ostatnio trochę mniej gram w gry z uwagi na obowiązki szkolne (i nie tylko). Ale wcześniej potrafiłem grać non stop na Mirageu (toptime #1 i 50h przegranych godzin kilka dni po restarcie mówi wiele haha)

[DrimGa] Jesteś osobą, która lubi zawierać nowe znajomości internetowe? Utrzymujesz z kimś poznanym w grze dłuższy kontakt? Co sądzisz o internetowych związkach? Byłeś kiedyś w takim?  Spotkałeś się kiedyś z kimś poznanym w internecie? Ufasz ludziom z internetu?

[Avocado] Jestem osobą która ogólnie lubi zawierać znajomości. Nie wstydzę się niczego, jak kogoś poznaję - zawsze jestem otwarty i chętny do rozmowy, a poznawanie ludzi przez internet jest jeszcze łatwiejsze, ponieważ nie widzisz się z nikim „face2face”. 
Nie jestem również przeciwnikiem takich znajomości z uwagi na to, że jest to taka sama znajomość jak realna. Jedyna różnica to odległość pomiędzy tobą a drugą osobą. Mam nawet taką znajomość, która trwa ponad 6 lat (Dominik, pozdrawiam Cię cieplutko😁)- poznaliśmy się wtedy na serwerze „zyczu” w minecraft”cie, planujemy jakieś spotkanie, bo akurat mieszka blisko mnie - w Warszawie. 
Związek internetowy to akurat kwestia co do której niezbyt czuję się jako osoba odpowiedzialna do poruszania akurat tego tematu z uwagi na to, że (uwaga szok...) nie byłem nawet w zwykłym związku, dlatego nie mam żadnego odniesienia. Ufanie ludziom z internetu to kwestia dosyć trudna do poruszenia, bo tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć czyichś zamiarów, w końcu jak można wiedzieć/przewidzieć co ktoś (kogo nigdy nie widzieliśmy nawet na oczy) zrobi.
Ja do tzw. „randomów” z internetu mam ograniczone zaufanie.

[DrimGa] Jak wyobrażasz sobie pierwszą miłość? Jaki jest twój ideał kobiety? Jakie powinna mieć cechy? Czy chciałbyś, żeby miała jakieś z tobą cechy wspólne? Czy chciałbyś w przyszłości założyć rodzinę? Jaka jest twoja największa zaleta, a jaka wada? 

[Avocado] Miłość dla mnie musi być prawdziwa, nie wyobrażam sobie być z kimś dla samego statusu, czy poprostu na zasadzie „patrz mam dziewczynę, ktoś mnie chce”. Najbardziej zależy mi w związku na otwartości obu stron (na zasadzie jestem w stanie dać mój telefon jak gdyby nigdy nic i z drugiej strony tak samo), szczerości i zaufaniu. Tak więc przydałoby się i żeby ta pierwsza taka była, ale jaka będzie to tego nie wie nikt. Mój ideał kobiety to proste włosy, ombre lub jasny blond (podobny do mojego, hehe), musi mieć cechy w/w. oraz przede wszystkim musi lubić zwierzęta. Gotować nie umiem zbytnio więc jak coś to we dwójkę byśmy się uczyli 😆
W przyszłości pewnie chciałbym założyć rodzinę, ale tu mówimy już o dalekiej przyszłości 😄. Najbardziej nie lubię u siebie tego, że jestem dosyć uczuciowy/wrażliwy. Czasami jakiś głupi tekst potrafi mi obniżyć samoocenę, na jakiś czas zamknąć się w sobie, doprowadzić do jakiś dziwnych myśli - spokojnie nie samobójczych xD. Z zalet to asertywność charyzma, czy optymizm.

[DrimGa] O, wspomniałeś o tym, że nie potrafisz gotować. Co jest natrudniejszą potrawą jaką przygotowałeś? Kto według ciebie gotuje w twoim domu najlepiej? Lubisz jeść czy jednak jesteś takim niejadkiem? Czy jesteś wybredny w jedzeniu?
Jakie danie lubisz najbardziej? Wolisz zupy, dania główne czy desery? Jaki jest najlepszy deser jaki jadłeś? 

[Avocado] Najtrudniejsza była chyba taka potrawa meksykańska z czerwoną fasolką i mięsem, bo trzeba było to jakoś specjalnie przygotować przez wrzuceniem do piekarnika. W domciu gotuje oczywiście najlepiej mama - tata nie otrzymał genów po dziadku i nie umie tak dobrze gotować jak on 😆.
Jeść lubię dużo potraw. Ogólnie bardzo lubie owoce i warzywa co się zmieniło wraz z wiekiem, bo wcześniej np. nie potrafiłem zjeść brokół czy (uwaga - uwaga) awokado. Ulubionym moim daniem jest zupa krem z pomidorów.
Najbardziej lubię zupy, szczególnie jakiś rosołek, czy właśnie w/w zupa krem. Najlepszym deserem jaki istnieje jest dla mnie ciepła szarlotka z lodami. Palce lizać! ❤️

[DrimGa] Hmm, kiedyś nie potrafiłeś zjeść awokado, a teraz masz nick avocado. Skąd pomysł, żeby sobie taki ustawić? Od kiedy masz taki nick?

[Avocado] Nick Avokado pojawił się jakoś niedawno. Chciałem sobie zmienić pseudonim w CS’ie, gdyż wcześniej miałem nick „:>” i inni nazywali mnie wtedy „dziubek” 😆. A pomysł na nick wziął się od SkyeN’a, bo przypomniało mi się, że miał kiedyś taki nick i postanowiłem, że - czemu nie - poprostu będzie Avocado ;)

[DrimGa] Adminem serwera jesteś już kawałek czasu. Jak twoje relacje z innymi? Masz z kimś jakieś lepsze relacje? 

[Avocado] Na serwerze staram się być dla każdego miły, dlatego też jak dla mnie mam bardzo dobre relacje z większością serwera. Pamiętam, że na początku niezbyt lubiliśmy się z @szopen , ale aktualnie po tym jak pogadaliśmy we dwójkę na discordzie czy teamspeaku, jestem w stanie stwierdzić iż nasza relacja się o wiele polepszyła, i jestem w stanie nawet powiedzieć, że jest to aktualnie najlepsza relacja jaką mam z kimś na serwerze 😄

[DrimGa] Wiesz co to jest hejt? Co sądzisz o osobach hejtujących innych? Byłeś kiedyś hejtowany albo hejtowałeś? Masz jakąś radę dla osób, które hejtują?

[Avocado] Jak najbardziej wiem czym jest hejt, w końcu w dzisiejszych czasach wszystkie media, czy celebryci o tym w kółko mówią.
 Zawsze mnie zastanawiało jaki jaki jest sens hejtowania innych, jak dla mnie coś takiego jest w ogóle nie do pomyślenia, żeby kogoś wywzywać internecie czy w tzw. „realu”. Ja w życiu wyznaję zasadę „nie rób drugiemu co tobie nie miłe”. Jeżeli już mamy kogoś hejtować to jak dla mnie najlepiej poprostu samemu do siebie się wygadać co o kimś myślimy, a nie pisać tego w internecie, w obu przypadkach nam przejdzie po chwili, ale w jednym nasze myśli zostaną już na zawsze. 
Co do bycia hejtowanyn, to z tego co pamiętam nigdy na szczęście nie byłem w tej roli.

[DrimGa] Teraz mam dla ciebie zadanie. Wymyśl dla wszystkich po kolei z administracji/moderacji forum jakieś jedno określenie, którym go opiszesz. Pozwól, że wymienię ci wszystkich, dla których musisz znaleźć jedno określenie: eQQ, salamandra, MLK, DrimGa, slayer, księżniczka, N0thing.

[Avocado]

@ N0thinG - oczywiście B0thinG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ s l a y e r - graliśmy na arenach sami we dwójkę przez jakiś czas i się przyjemnie grało, był cały czas otwarty na rozmowę więc - otwartość.
@ DrimGa - gadaliśmy na teamspeaku, przyjemnie się rozmawiało. Jak coś trzeba ogarnąć z tobą, to wszystko jest jak być powinno - odpowiedzialność
@ Księżniczka` - na początku jak potrzebowałem pomocy z wieloma rzeczami to cały czas była w zasięgu ręki do pomocy - dobroć
@ MLK. - nie znam zbytnio ale z tego jak rozmawialiśmy na teamspeaku wydawałeś się spoko osobą
@ salamandra - z salamandrą już miałem przyjemność rozmawiać więcej i również wydawał się być bardzo spoko, za granie na touchapdzie - zabawny
@ eQQ - przy jakich kolwiek problemach wszystko był w stanie mi pomóc, jak potrzebowałem czego kolwiek nigdy nie odmawiał i starał się jak najbardziej w jego mocy rozwiązać problemy, z którymi nie mogłem sobie poradzić. Gdy pierwszy raz dostawałem opi3rdol, pamiętam, że był w stanie jako jedyny mnie obronić (nie pamiętam już co to było, ale to chyba był jakiś głupi błąd z mojej strony) - życzliwość.

[DrimGa] Tym o tym wykonanym zadaniem zakończymy nasz wywiad. Mam nadzieję, że cię za bardzo nie zanudziłam! Dziękuję bardzo za poświęcony mi czas. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

[Avocado] Ja również dziękuję za wywiad 😁. Pozdrawiam wszystkich z naszej sieci! ❤️

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli jesteś chętny/a na to, bym przeprowadziła z tobą wywiad zgłoś się w tym temacie ---> klik

• I like this! 1
  • I love this! 1
  • Wow! 1

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.