Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[05.03.2021] Wywiad z Socialem

Interviews

Recommended Posts

soci.png.1da96461a24be019638b7b32360f30b9.png

Redaktor - @ DrimGa

Gość - @ social

[DrimGa] Witajcie. Dziś mam okazję przeprowadzić wywiad z właścicielem serwera CS:GO - Socialem. 
Miło mi, że znalazłeś czas, bym przeprowadziła z tobą wywiad. Na początek przedstaw się krótko: Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

[social] Witam wszysykich! Mam na imię Leon, mam 16 lat za niecałe 2 miesiące. Mieszkam w małym miasteczku na obrzeżach Poznania.

[DrimGa] Z racji, że jesteś młodym człowiekiem to na pewno uczęszczasz do szkoły. Do jakiej szkoły chodzisz, na jaki kierunek?

[social] Uczęszczam do 2 klasy technikum, kierunek technik-informatyk.

[DrimGa] Skąd zainteresowanie informatyką? Czym dokładnie się zajmujesz jako informatyk?

[social] Tak naprawdę mam to po tacie, który od zawsze zajmuje się programowaniem. 
Jako informatyk zajmuję się programowaniem aplikacji, administrowaniem aplikacji i instalowaniem systemów komputerowych.

[DrimGa] Ciekawe zainteresowanie. Interesujesz się może jeszcze czymś innym niż informatyką?

[social] Kiedyś interesowałem się sportem, konkretnie akrobatyką. Niestety z braku czasu i chęci zrezygnowałem z tego. Po za tym kocham słuchać muzykę i za jakiś czas zamierzam zabrać się za robienie beat'ów.

[DrimGa] O kochasz słuchać muzyki, to tak jak ja!  Jaki gatunek jest to najczęściej? Masz nienawiść do któregoś z gatunków muzyki? Masz jakąś swoją ulubioną piosenkę lub po prostu piosenkę, która w ostatnim czasie wpadła ci w ucho?

[social] Tak naprawdę słucham wielu gatunków, zależy jaki mam nastrój. Raczej wszystkie gatunki mi się podobają, jedne mniej a inne bardziej. Ostatnio w ucho mi wpadła piosenka "doli x pit - g klasa".

[DrimGa] Jak u ciebie z filmami/serialami? Lubisz je oglądać? Jakie gatunki filmów najczęściej oglądasz? Czy obejrzałeś film/serial, który teraz możesz nam teraz polecić?

[social] Zdecydowanie lubię oglądać seriale, czasami też jakiś film, ale lubię się "wczuć" w serial. Co do gatunków to tak samo jak z muzyką, zależy jaki mam nastrój. 
Obejrzałem bardzo dużo seriali, ale najbardziej spodobał mi się "friends". Obejrzałem wszystkie 10 sezonów 4 razy.

[DrimGa] Były filmy to teraz książki. Jak tam u ciebie z książkami? Jaka była najlepsza, a jaka najgorsza przeczytana przez ciebie książka? Czytasz z przyjemności czy z przymusu? Ile książek przeczytałeś?

[social] Mam jedną ulubioną książkę, ale niestety zapomniałem jak się nazywa. Co do najgorszej to nie mam żadnej. Czytam raczej z przyjemności, ale nie za często. Nigdy nie czytałem lektur w szkole, zawsze wolałem znaleźć coś dla siebie. Nigdy nie liczyłem ile książek przeczytałem, ale ponad 15.

[DrimGa] Oglądasz może twitcha/youtuba? Masz może swoich ulubionych youtuberów/steamerów? Jaki był najśmieszniejszy filmich/shot jakiego obejrzałeś w ostanim czasie?

[social] Oglądam głównie youtuba, ale raczej słucham stand up'y/podcasty i jakieś filmiki dotyczące programowania. Moim ulubionym YouTuberem jest gargamel. Najśmieszniejszy film to stand up Lotka "Bałagan na strychu".

[DrimGa] Czy masz już jakie plany na przyszłość? Jakieś studia? Szczególne plany?

[social] Tak, zaplanowałem mniej więcej jak chciałbym, żeby wyglądało moje życie do 25 roku życia. 
Jak uda mi się zdać maturę to mam zamiar iść na studia. Na boku jakieś praktyki i przyjmować zlecenia. Pomieszkać trochę w kawalerce i po imprezować. No, ale okaże się jak to wyjdzie.

[DrimGa] Jak z życiem miłosnym? Masz wypatrzoną jakąś dziołchę? Jak kobita to starsza czy młodsza? Jaki jest najlepszy tekst na podryw jaki słyszałeś? Jakie jest najlepsze miejsce na randkę?

[social] Wypatrzoną i może mam, ale zawsze byłem typ gościem, który bał się zagadać. Raczej młodsza, ale zależy od sytuacji. Najlepszy tekst na podryw "Jestem Seba, gwarantuję orgazm aż do nieba.". Najlepsze miejsce na podryw to moim zdaniem plaża o zachodzie słońca.

[DrimGa] O, plaża! Może masz plany na wakacje? Byłeś gdzieś w poprzednim roku na wakacjach? 

[social] Na te wakacje to jedynie pielgrzymka rowerowa i spotkanie z znajomymi. Na te wakacje w sumie te same plany.

[DrimGa] Skąd pomysł na serwer Hide and Seek? Czemu ten tryb a nie inny? Masz w planach jeszcze jakieś serwery?

[social] Pomysł na samo stworzenie wziął się tak naprawdę z nikąd. Jeżeli chodzi o sam tryb to na serwerach Hide & Seek gram od 4 lat. I na nich spędziłem ponad 2 tyś godzin w CS GO. Myślę, że to od razu odpowiedź czemu nie inny tryb. W przyszłości na pewno będę robił jeszcze jakieś serwery, ale aktualnie nie pozwala mi na to czas i mój portfel.\

[DrimGa] Od kiedy grasz w csa? Skąd zamiłowanie do niego? Grasz w jakieś inne gry niż w CSGO? Ile dziennie czasu poświęcasz na granie?

[social] W CS GO gram od prawie 5 lat. Przed CS GO grałem jeszcze w 1.6 przez rok. W zasadzie nie wiem skąd to zamiłowanie, z początku grałem bo mi się nudziło i testowałem różne gry. Tak naprawdę od 4 lat gram dla dobrej zabawy z znajomymi. Poznałem naprawdę wiele osób przez ten czas. Jeżeli chodzi o inne gry to nie za bardzo. Nie mam czasu na granie, nawet w CS GO. Teraz bardziej staram się skupić na swojej przyszłości. Także na grę poświęcam max. 2 godziny, kiedyś było to 10 godzin 😛

[DrimGa] Masz jakieś plany co do rang wyższych na forum? Chciałbyś spróbować swoich sił w jakiejś randze?

[social] Tak, chciałbym spróbować na randze moderatora.

[DrimGa] Jakie masz podzespoły komputera? 

[social] NVIDIA GeForce GTX 1050 TI
Intel i5 3 generacji
16 GB Ram
256 GB SSD
Reszta w zasadzie mnie nie obchodziła.

[DrimGa] To teraz przejdźmy do tematu jedzenia. Lubisz jeść czy jesteś niejadkiem? Jaką kuchnię lubisz najbardziej? Jakie są twoje ulubione smaki? Jakie jest ajlepsze danie jakie jadłeś? Kto najlepiej u ciebie w rodzinie gotuje? Gotowałeś coś kiedyś sam?  

[social] Ja niestety bardzo lubię jeść, często jem za dużo. Ulubiona kuchnia to zdecydowanie włoska, smaki to bardzo lubię pikantne jedzenie. Najlepsze danie to schabowy z ziemniakami (nie potrzeba dużo, żeby mnie zadowolić). Najlepiej gotuje mój kuzyn, który ma własną restaurację. Gotować nie gotowałam, jedyne co to smażę sobie czasami jajecznicę, albo jajka sadzone.

[DrimGa] Czy masz osoby, którym możesz ufać? Czy okłamałeś kiedyś kogoś,a potem skończyło się to stratą tej osoby? Czy przyjaźń w życiu jest ważna?

[social] Oczywiście, że mam takie osoby. Uważam, że przyjaciele po za rodziną są najważniejsi. Kiedyś miałem całą grupkę, z którą byłem zżyty bardzo, ale przez moją głupotę i takiej jednej osoby rozpadła się ta grupka całkiem szybko. Aktualnie mam takie 4 osoby, którym mogę w pełni ufać. Dla mnie przyjaźń jest tak jak pisałem jedna z najważniejszych rzeczy w życiu.

[DrimGa] Czy byłeś hejtowany w internecie, a może ty hejtowałeś? Co sądzisz o zajęciach w szkole o cyberprzemocy? Może znasz osobę, która zmagała się z takim problemem?

[social] Byłem i jestem jeszcze czasami hejtowany i myślę, że większość osób, które są już trochę dłużej w sieci się z tym zmagali. Ja niestety też kiedyś hejtowałem bezpodstawnie, ale do teraz tego żałuję. Myślę, że przydają się takie zajęcia w szkole, ponieważ na własnych doświadczeniach wiem co się może stać gdy nie uważamy. Nie znam takich osób.

[DrimGa] Jeżeli wygrałbyś w lotto 10 milionów złotych to co byś z nimi zrobił?

[social] Ciężkie pytanie, ale pierwsze co to melanż życia 😂. Tak na serio zainwestował coś i przywalił na jakieś pierdoły.

[DrimGa] Pomogłeś komuś kiedyś w trudnej sytuacji. Może pomogłeś jakiejś osobie starszej? Jak często zdarza ci się zrobić dobry uczynek?

[social] Nie raz pomogłem różnym osobom, ale ostatnio niestety coraz rzadziej się to zdarza. Osobą starszym też w różnych sytuacjach. No właśnie ostatnio rzadziej z różnych powodów.

[DrimGa] Czy jesteś zafascynowany którymś z krajów? Co w nim ci się podoba najbardziej? Chciałbyś wyprowadzić się z Polski? Czy zdarzyło ci się jeść zagraniczne potrawy/słodycze?

[social] Najbardziej chciałbym polecieć do USA. Od zawsze chciałem zobaczyć jak się tam żyje itd. Na razie w zasadzie nie jestem w stanie powiedzieć co mi się w nim podoba, bo nigdy tam nie byłem. Ale z tego co jestem w stanie powiedzieć teraz to chyba krajobraz. Nie chciałbym wyprowadzać się z Polski, ale polecieć tak na pół roku jak najbardizej. Jadłem z róznych krai, ale jakoś się tym nie fascynowałem.

[DrimGa] Jeżeli miałbyś wybrać cytat, którego kierujesz się w życiu. To jaki to by był cytat?

[social] "Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić." ~ Peter Lippert

[DrimGa] Czy jesteś osobą, która łatwo się denerwuje? Jesteś wrażliwy? Jak często zdarza się wpaść w dołek psychiczny? Jak poprawiasz sobie humor?

[social] Raczej nie, żeby mnie faktycznie zdenerwować to musiałby się ktoś postarać. Co do wrażliwość to bardzo zależy, ale raczej jestem wrażliwy. W dołek popadam bardzo żadko, mimo tego, że jestem dosyć młody to mam już trochę doświadczenia. I mam w miarę wy robioną psychikę. Humor poprawiam sobie słuchając muzyk lub pisaniem do bliskiej mi osoby.

[DrimGa] Czy znasz jakiś śmieszny żart i mógłbyś go nam opowiedzieć?

[social

Jasiu: Tato tato !!!

Tata: Co synku?

Jasiu: Czy ja jestem adoptowany?

Tata: Byłeś, ale Cię zwrócili.

[DrimGa] Tym oto żarcikiem zakończymy nasz wywiad. Dziękuję za poświęcony mi czas. Kogo chciałbyś pozdrowić?

[social] Moich ziomków i całą ekipę Creative. Również dziękuję.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli jesteś chętny/a na to, bym przeprowadziła z tobą wywiad zgłoś się w tym temacie ---> klik

• I love this! 2

• Luvv locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.