Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[26.02.2021] Wywiad z N0thingiem

Interviews
Luvv

Recommended Posts

n0t.png.62c7acf732cd627bde108eded0187c78.png

Redaktor - @ DrimGa

Gość - @ N0thinG

[DrimGa] - Witajcie. Dziś mam okazję przeprowadzić wywiad z jednym z moderatorem CS:GO naszej sieci - N0thingiem.  
Miło mi, że znalazłeś czas, bym przeprowadziła z tobą wywiad. Na początek przedstaw się krótko: Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

[N0thing] - Cześć mam na imię Szymon wowo ku*wa ciekawe kto nie wiedział. Rocznikowo mam 18 lat i mieszkam na wsi w województwie Śląskim! Jo je chłop ze śłąska laski biercie se za mnie.

[DrimGa] - Niedługo 18-stka! Jakie masz plany co do swojej osiemnastki? Będziesz obchodził ją hucznie, czy jednak nie robisz żadnej imprezy? Wiesz już kogo zaprosisz, jaka muzyka będzie grana?

[N0thing] - Mam nadzieję, że do mojej 18-nastki całe te obostrzenia się zmniejszą i będzie można zrobić na spokojnie imprezę haha.
Muzyka będzie grana przez najlepszego DJ na wsi!!

[DrimGa] - Z racji, że mieszkasz na wsi to pewnie masz jakieś zwierzątka. Jakie masz zwierzęta rolniku? :D

[N0thing] - Całorocznie hodujemy kury. Jeśli chodzi o zwierzęta sezonowe są to kaczki i gęsi. Mam też pieska, który nazywa się Reksio :3  jest ze mną od 3 klasy podstawówki.

[DrimGa] - Jesteś osobą młodą, która zapewne jeszcze się uczy. Na jakim kierunku jesteś? Skąd zainteresowanie do tego kierunku? Jakim uczniem jesteś?

[N0thing] - Owszem, jestem osobą młodą, powiedziałbym młode pokolenie :KEKW:, tak tak uczę się. Jestem na kierunku Technik Elektronik. Szczerze chciałem się dostać do tej szkoły gdzie teraz uczęszczam więc kierunek sam się wybrał 😃!

[DrimGa] - Jaki jest twój ideał kobiety? Jeżeli miałbyś zaimponować jakiejś kobiecie to co byś zrobił, żeby była twoja? Ziomale ponad lale czy lale ponad ziomale? Czy byłbyś w stanie rzucić uzależnienie dla swojej kobiety? Najlepszy twój tekst na podryw to?

[N0thing] - Nie liczy się wygląd tylko szczerość i uczucia...
Chciałbym kogoś poznać bo wszystkie moje ,,miłości" były fałszywe...
Oczywiście, że kobieta jest ważniejsza, ponieważ z nią się buduję związek, oraz rodzine. Oczywiście, że znajomi są ważni i nie powinno się tracić z nimi kontaktu!
Jak dla mnie nie ma nic ważniejszego niż związek!
Ej mała widzisz te gwiazdy? Przy tobie to nic. Przez całą noc będziesz śnić ( jak któraś dała by się na to wyrwać to piszcie priv ).

[DrimGa] - Ja świecę tak, że cię już oślepiłam swym blaskiem. Jaka jest twoja największa zaleta i wada? Czy przez jakieś twoje wady straciłeś bliskie ci osoby? Czy obecnie masz jakieś osoby bliskie twemu sercu?

[N0thing] - Najbliższe osoby mojemu sercu to moi przyjaciele, którym zawdzięczam to gdzie teraz jestem i to, że się nie poddaje.
Moją największą wadą jest pewnie lenistwo.. Czasem mam takie momenty, że niczego mi się nie chce. Natomiast na drugi dzień czuję, że mi się chce, i jak mi się już zachce to jestem bardzo zaangażowany w to co robię. Jestem też, obiektywny i sprawiedliwy!!!

[DrimGa] Jakie masz zainteresowania? Masz jakąś pasje, której oddajesz się w 100%?

[N0thing] Moją pasją jest jazda na motorze. Uwielbiam jeździć na motorach. Lubię poczuć tą adrenalinę to ryzyko.... Aczkolwiek niestety niektórzy ludzie postrzegają nas jako dawców...

[DrimGa] Większość z naszej społeczności forumowej na pewno zauważyła, że lubisz bawić się w poetę. Tak, więc mam dla ciebie wyzwanie. Napisz mi teraz wierszyk o mnie. 

[N0thing] Na górze róże,
Na dole bez
DrimGa jest koxem totalnym fest,
Na górze róże,
Na dole wóz z łajnem,
Pijany Rolnik dachował kombajnem,
Na górze róże
Na dole masno fest
Dajcie mi wodę bo sucho fest

[DrimGa] Lubisz słuchać muzyki? Czy muzyka ma na ciebie jakiś wpływ? Jakie gatunki muzyki uwielbiasz, a jakich nienawidzisz? Masz swoją ulubioną piosenkę? Mógłbyś zacytować fragment tekstu piosenki, która w ostatnim czasie wpadła ci w ucho?

[N0thing] Jestem człowiekiem, któremu może popaść w ucho każdy rodzaj muzyki.
Aczkolwiek czasem muszę przesłuchać coś dwa trzy razy żeby wpadło bardziej haha. Hmm testarosaa.

[DrimGa] Lubisz oglądać filmy, seriale? Jak często je oglądasz? Jakie gatunki filmów preferujesz?  Jeżeli oglądanie filmów to sam czy z kimś? Masz jakiś film godny polecenia?

[N0thing] Oj tak, uwielbiam serial La casa de papel oraz Lucyfera i je bardzo polecam.
Gatunki to filmy akcji pomieszane właśnie z wątkami romansu i dramatu.

[DrimGa] W jakie gry grasz? Skąd zamiłowanie do grania w gry? Jak to sie stało, że zostałeś opiekunem mirage #1 i skąd pomysł na złożenie podania na moderatora?

[N0thing] Aaa czasem pogrywam sobie w Minecrafta :KEKW:, LoL'a, ARK'a, i tam takie inne gierki.
Jakoś mi się spodobało kiedyś i tak oto jestem ja jako gracz 😃.
Nie wiem jak to się stało pytaj właścicieli :3kekw:
Zawsze chciałem pełnić jakąś rolę na forum, natrafiła się okazja i postanowiłem ją wykorzystać!

[DrimGa] Jesteś osobą, która żyje przeszłością, teraźniejszością czy przyszłością. Czy masz może jakieś już plany co do przyszłości? Co byś chciał osiągnąć w przeciągu kilku lat? Masz jakieś cele, do których chcesz dążyć?

[N0thing] Hmmm carpe diem! Chciałbym założyć rodzine, znaleźć dobrze płatną pracę i wyjechać na jakieś wakacje.

[DrimGa] Lubisz gotować? Najtrudniejsza potrawa jaką przyrządziłeś to...? Wolisz smaki słodkie, słone, kwaśne, gorzkie czy może ostre? Najbardziej lubisz, gdy kto ci gotuje? Jak się nazywa potrawa, która najbardziej ci smakuje?

[N0thing] Gotowanie zawsze zostawiam tym lepszym, chociaż samemu z głodu nie umrę.
Jajecznica haha. Ja lubię eksperymentować z smakami oraz lubię mieszać słone ze słodkim itd..
Codzienne obiady mamusi :3

[DrimGa] Obiady mamusi ciekawe.. Zupy czy dania lepsze? Jaką zupkę lubisz najbardziej? Przepadasz za fastfoodami? McDonald czy KFC? Jeżeli chciałbyś spędzić wieczór z jakąś kobietą to robisz jej romantyczną kolację w domu czy zabierasz ją
do restauracji? 

[N0thing] Od mamy wszystko zawsze dobre! Jakoś zależy gdzie mam bliżej jak McD to do McD jak KFC to do KFC. Myślę, że starałbym się coś ugotować i winko jakieś do tego. Jakieś dobre zależy co baba by preferowała,  jakby się nie mogła zdecydować to ku*wa kuflowe mocne, bym jej dał.

[DrimGa] Jeżeli miałbyś wybrać jedną sławną osobę, z która mógłbyś się spotkać to kto to, by był? Dlaczego akurat ta osoba?

[N0thing] Tom Elis lub Robert Lewandowski, dlaczego? Uważam ich za moich idoli 😃

[DrimGa] Robert Lewandowski? Interesujesz się piłką nożną? Byłeś kiedyś w jakimś klubie sportowym? Oglądasz mecze? Byłeś może kiedyś na jakimś meczu? Za jakim polskim klubem jesteś? Może interesujesz się jeszcze jakimś innym sportem?

[N0thing] Tak, interesuje się piłką nożną, grałem kiedyś w LKS. Taaak, regularnie mecze Bayernu oraz ligi mistrzów. Nie kibicuje polskim klubom. Interesuje się też piłką ręczną.

[DrimGa] To może dowiedzmy się teraz skąd pomysł na taki nick? Dlaczego akurat N0thing? Nothing = nic. Skąd to się wzięło? 

[N0thing] Wzięło się to z niczego, i to jest najlepsze 😃 Nie miałem pomysłu więc po prostu N0thinG 😃

[DrimGa] Gdybyś wiedział, że za rok świat się kończy to jak spędziłbyś pozostały czas? Czego byś spróbował po raz pierwszy? Na czym byś się skupił, a czego absolutnie nie zrobił?

[N0thing] Myślę, że znów można przytoczyć zwrot "Carpe diem" chciałbym spróbować wszystkiego, aczkolwiek z umiarem.

[DrimGa] To teraz opowiedz nam najśmieszniejszy żart jaki w życiu słyszałeś! 

[N0thing] Jak nazywa się patronka elektryków?
Ewa bo pierwsza ciągnęła druta
Lub
Jaka jest różnica między blondynką a kablem?
Kabel ciągnie napięcie a blondynka na kolanie

[DrimGa] Dobrze, że jeszcze mamy tutaj jakichś żartownisiów! Jak byś zdefiniował szczęście? Czy obecnie jesteś szczęśliwy?

[N0thing] Szczęście to tak jak pieniądze, albo są albo ich nie ma :KEKW: Owszem jestem szczęśliwy bo jestem zdrowy, niczego mi nie brakuje prócz kobiety (zapraszam priv jak, któraś chętna es) Oczywiście, pieniądze nie są dla mnie szczęściem.
Szczęście to uczucie? Tak bym to zdefiniował widzowie 😃!

[DrimGa] Ciągle "widzowie, widzowie". Jesteś jakimś youtuberem czy może chciałbyś nim zostać? Marzyłeś kiedyś o tym? Może nagrałeś jakieś swoje filmiki?

[N0thing] Marzenia się spełniają kiedyś tak ktoś powiedział? Więc kto wie, kto wie? Nie mam publicznych filmików bardziej jakieś 4fun filmy dla znajomych 😃

[DrimGa] Może chciałeś kiedyś zostać jakimś modelem? Pokażesz nam się?

[N0thing] Oj modelem nieee, nie nadaje się do tego. Kto mnie miał zobaczyć ten widział haha.

[DrimGa] Czy jesteś osobą, która dużo przeklina? Jak myślisz skąd bierze się ta agresja słowna?

[N0thing] Staram się już w ogóle nie przeklinać , jak na razie idzie mi świetnie. Z emocji ludzkich.

[DrimGa] Jeżeli miałbyś wybrać kraj, do którego mógłbyś się przeprowadzić to jaki to by był kraj? Co ci się podoba w tym kraju? Planujesz wyjechać gdzieś na wakacje?

[N0thing] Myślę, że chciałbym polecieć do Dubaju, podoba mi się w nim architektura. Nieee raczej nie planuję, jak już to wyjazd ze znajomymi gdzieś w Polskę haha.

[DrimGa] Życzę powodzenia! Co sądzisz o przemocy fizycznej? Doświadczyłeś jej kiedyś na własnej skórze? Zdarzyło ci się wpaść w bójkę?

[N0thing] Nigdy jej nie doświadczyłem na własnej skórze i mam szczęście. Nigdy się nie biłem i nie mam zamiaru

[DrimGa] Na tym zakończymy nasz wywiad. Dziękuję za mi poświęcony czas. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

[N0thing] Również dziękuje! Chciałbym pozdrowić mamę, tatę i rodziców yyyyy Wszystkich użytkowników forum jak i cała administracje :3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli jesteś chętny/a na to, bym przeprowadziła z tobą wywiad zgłoś się w tym temacie ---> klik

• I like this! 1
  • I love this! 1
  • Thank you! 1

• Luvv locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.