Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[19.02.2021] Wywiad z Maroxxem

Interviews
Luvv

Recommended Posts

MAROX.png.2c995a6fe9aa8a7bedbeb19db8683069.png

Redaktor - @ DrimGa

Gość - @ Maroxx Industries

[DrimGa] - Witajcie. Dziś mam okazję przeprowadzić wywiad z jednym z supportów CS:GO naszej sieci - Maroxxem.  
Miło mi, że znalazłeś czas, bym przeprowadziła z tobą wywiad. Na początek przedstaw się krótko: Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

[Maroxx] Hejka, nazywam się Kuba, w tym roku kończę 19 lat, mieszkam w Ostrołęce w województwie mazowieckim. 

[DrimGa] Aktualnie uczysz się, studiujesz czy pracujesz? Na jakim kierunku? Czym się interesujesz?

[Maroxx] - Aktualnie się uczę - jestem w 3 klasie technikum mechatronicznego, nie powiem profil dość ciężki i skomplikowany. Na co dzień interesuję się muzyką, komputerami i wszystkim co związane z sieciami serwerów.

[DrimGa] - Jak trafiłeś na naszą sieć? Jak to się stało, że zostałeś supportem CSGO? 

[Maroxx] - Na sieć trafiłem przez starego właściciela devva, miałem mu pomóc przy projekcie jako administrator sieci, potem właściciel się zmienił, pomogłem przy only awp i tak o to zostałem supportem csgo.

[DrimGa] - Wspominałeś, że interesujesz się muzyką. Słuchasz jej tylko? Czy może też śpiewasz? Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny? Masz swoją ulubioną piosenkę?

[Maroxx] - Niee, aż tak bardzo z muzyką nie jestem zaprzyjaźniony, tylko jej słucham. Nie mam ulubionego gatunku muzycznego - słucham to co mi wpadnie w ucho. Tak samo nie potrafię wyznaczyć konkretnej ulubionej piosenki.

[DrimGa] - Lubisz oglądać filmy? Masz swój ulubiony gatunek? Może masz gatunek filmu, którego nienawidzisz? Masz swój ulubiony film, a może serial?

[Maroxx] - Tak, uwielbiam oglądać filmy razem z moją bæ, sam nie lubię. Nie cierpię thrillerów. Moim ulubionym filmem jest zdecydowanie baby driver, zakochałem się w nim od pierwszego obejrzenia hahah.

[DrimGa] - Jaka jest twoja definicja "Prawdziwego mężczyzny"? Co najbardziej cenisz u swojej kobiety? Jak poznałeś swoją miłość?

[Maroxx] - Według mnie prawdziwy mężczyzna powinien potrafić zadbać o siebie i o swoją miłość. Poznałem ją w wakacje w klubie na imprezie. Najbardziej w niej cenię szczerość

[DrimGa] - Uu, na imprezie. Jesteś typem imprezowicza? Dużo imprezujesz? Jaki typ imprez najbardziej preferujesz?

[Maroxx] -  Wydaje mi się, że jestem takim mini typem imprezowicza. W okresie letnim zdarzy się poimprezować ale no wszystko w granicach rozsądku. Lubię imprezy w klubie jak i domówki.

[DrimGa] - Jaka jest twoja największa wada i zaleta?

[Maroxx] -  Moją największą wadą jest zdecydowanie lenistwo, moją zaletą jest ciągłe dążenie do postawionego mi celu.

[DrimGa] - Czy jesteś osobą pomocną? W jakiej sytuacji ostatnio pomogłeś drugiej osobie? Należysz do wolontariatu? Zdarzyła się sytuacja, że pomogłeś osobie starszej? 

[Maroxx] - Wydaje mi się że dość dużo pomagam bezinteresownie nie zależnie od wieku czy płci. Nieee, do wolontariatu żadnego nie należę nie mam na to czasu.

[DrimGa] - Czy masz już jakieś plany na przyszłość? Jak wyobrażasz siebie za kilka lat?

[Maroxx] -  Nie lubię planować przyszłości, strasznie się stresuje jak ktoś zadaje mi pytanie co planuje za ileś lat. Co będzie to będzie, ważne żebym był szczęśliwy.

[DrimGa] - Każdy ma inny charakter, więc każdy inaczej przeżywa różne sytuacje życiowe. Czy jesteś osobą wrażliwą? Co cię uspokaja?
Czy jeżeli nie masz humoru to jesteś w stanie rozmawiać z bliskimi ci osobami, czy może jednak rozmowa z nimi cię pociesza?
Czy masz osoby, którym ufasz w 100%?

[Maroxx] - Jestem osobą raczej wrażliwa na jakieś tam sytuacje. Nic mnie tak nie uspokaja jak zimne piwo i kilka papierosów. 
Jak nie mam humoru to najczęściej wspólnie spędzony czas z moja dziewczyna potrafi mi go bardzo szybko poprawić jakkolwiek to brzmi XD.
Ogólnie to miałem ostatnio dość przykrych sytuacji w życiu z zaufaniem co do kilku osób i to nauczyło mnie że nie warto ufać ludziom. 
Jedyna osoba, której ufam w 100% to dziewczyna i mam nadzieję że za jakiś czas nie będę tego żałować

[DrimGa] - Czy kochasz siebie? Pasuje ci twój charakter i wygląd. Akceptujesz siebie w 100%. Czy może gdybyś miał możliwość to byś zmienił coś w sobie?

[Maroxx] - No jak wiadomo każdy ma jakieś kompleksy - ja popracował bym trochę nad brzuchem i to chyba tyle. A z charakteru to cały czas walczę z moim lenistwem. Nie, raczej nie chciałbym nic w sobie zmieniać.

[DrimGa] - Czy jesteś osobą, która lubi gotować? Masz swoje popisowe danie? Co ostatnio przyrządziłeś w kuchni? Jak kolacja z dziewczyną to w restauracji, czy w domu? Wolisz jedzenie słodkie, kwaśne, gorzkie, słone czy ostre? 

Jaki jest twój ulubiony słodycz?

[Maroxx] - Strasznie uwielbiam gotować choć nie idzie mi to całkiem dobrze, cały czas staram się udoskonalać moje zdolności kulinarne. 
Moje popisowe danie to herbata. Co do kolacji z dziewczyną to raczej w restauracji, bo brakuje nam takiego klimatu przez tą całą pandemię, ile to można w domu siedzieć. Najbardziej do gustu przypadła mi jedzenie słone i ostre. Moim ulubionym słodyczem jest Kinder country.

[DrimGa] - Lubisz oglądać YouTube lub Twitcha? Jacy są twoi ulubieni youtuberzy, streamerzy? 

[Maroxx] - nie mam czasu na oglądanie takich rzeczy. Jedyne co od czasu do czasu sprawdzę to ekipę Friza.

[DrimGa] - Czy sytuacja panująca obecnie w Polsce odpowiada ci? Czy zmieniłbyś coś w Polsce? Gdybyś miał wybrać dowolny kraj, do którego mógłbyś się przeprowadzić to jaki to by był i dlaczego?

[Maroxx] - Na temat polityki nie zamierzam się wypowiadać każdy ma swoje zdanie aczkolwiek strasznie mi się nie podoba w Polsce i najchętniej przeprowadziłbym się do Stanów Zjednoczonych lub Irlandii.

[DrimGa] - Czy jesteś osobą, która lubi pić alkohol? Jaki rodzaj alkoholu uważasz za najlepszy, a jakiego nienawidzisz? 

[Maroxx] - Rzadko pije alkohol, preferuje jakieś smakowe piwa i bimber. A najgorsza dla mnie to wódka.

[DrimGa] - Czy zrobiłeś kiedyś coś co niosło ze sobą jakieś ryzyko? Były z tego konsekwencje?

[Maroxx] - tak, kiedyś spróbowałem mefedronu, na szczęście nic groźnego się nie stało i nie poniosłem żadnych konsekwencji.

[DrimGa] -  Masz tatuaż? Chciałbyś mieć tatuaż jak tak to jaki i w jakim miejscu?

[Maroxx] -  Niestety nie mam tatuażu, chciałbym mieć pod oczami always tired.

[DrimGa] - Jaki jest Twój najlepszy tekst na podryw? 

[Maroxx] - Hej mała to twój kasztan?

[DrimGa] - Wolisz nauczanie stacjonarne czy zdalne? Jakie dla ciebie są plusy zdalnego nauczania a jakie minusy?

[Maroxx] - Haha, najlepiej to tak jak ja mam - przedmioty ogólne zdalnie a zawodowe stacjonarnie. Nie wiem po co siedzieć w szkole po 8-9h jak można jechać 2 razy w tygodniu na 5h i bez różnicy.

[DrimGa] - Co sądzisz o osobach hejtujących w internecie? Czy byłeś kiedyś obrażany w internecie? Może sam to robiłeś? 

[Maroxx] - Są to osoby, którym coś w życiu nie wyszło i tym hejtem sobie poprawiają morale. Nie nie hejtowałem nigdy nikogo w internecie.

[DrimGa] - Tematem o hejcie zakończymy nasz wywiad. Dziękuję ci za poświęcony czas. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

[Maroxx] - Pozdrawiam dwie najważniejsze osoby w moim życiu - siebie i mnie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli jesteś chętny/a na to, bym przeprowadziła z tobą wywiad zgłoś się w tym temacie --->klik

• I love this! 4

• Luvv locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.