Jump to content
ZDOBĄDŹ HAJS NA STEAM! NOWY KONKURS! ×
AKCJA REKLAMOWA - REKLAMUJ I WYGRYWAJ ×
  • Treść wyszukiwania
    Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...
  • Sign Up
Wkrótce logowanie za pomocą nazwy wyświetlanej zostanie wyłączone. Prosimy o logowanie się za pomocą adresu e-mail.

[Odwołanie] Monkey

Appeal from the ban

Recommended Posts

Twój nick: DanceMonkey
Twoje SteamID/IP: STEAM_1:0:126992442
Nick admina banującego: @ WiIL
Data i godzina: 14.02.2021 ~16:00
Serwer: Only Mirage #1
Powód bana: Nieznany
Opis sytuacji: Siemano. Wbiłem sobie na serwer do koleżanki i kolegi, żeby sobie porozgrzewać bardziej paluszki. Zabijałem ludzi, gadałem sobie z ludźmi jeszcze mówiłem, że chyba przez pluginy coś mi BH nie siada bo to nie możliwe, zrestartował się serwer pograłem parę rund i nagle banik. Liczę na poważne spojrzenie i wyjaśnienie za co zostałem zbanowany. A no i dodam, że jakieś tam dzieci pisały, że odjebany cheater blahblahblah. 

4 minuty temu, Avocado napisał:

Niestety koledzy Cię sprzedali

image.png

dla mnie temat można zamknąć

WH na społecznosciowce - gratuluje XD. Ludzie grali jak silverki to po 1. 
Po 2; nie musisz zamazywac nicku bo wiem kto to pisał i dziwne. 

Do tego napisał Ci to chłop w momencie w którym wbiłem na serwer - pozdrawiam i czekam na rozpiske demka. 

6.45-zabicie gracza na palących następnie dziwnie wyglądające chowanie się przed gościem na tickecie.

7.07- wcelowanie się w wybiegającego gracza.

8.18 dokładnie to samo-gracz biegnie i gdy widzi że counter(tt) idze sprawdzić plecy zatrzymuje się aby oddać strzał.

Po tych rundach podjąłem decyzje o banie ,być może zbyt pochopną dlatego proszę @ AntyCheat o podjęcie decyzji, za pomyłkę z góry przepraszam.

http://802.gotv.pro/srv61496/auto0-20210214-154956-213222716-de_mirage-__________Creativve.pro____ONLY_MIRAGE__1____NOWE_SKINY__128TR_____SKINS_KNIFE_.dem.zip

17 minut temu, WiIL napisał:

6.45-zabicie gracza na palących następnie dziwnie wyglądające chowanie się przed gościem na tickecie.

7.07- wcelowanie się w wybiegającego gracza.

8.18 dokładnie to samo-gracz biegnie i gdy widzi że counter(tt) idze sprawdzić plecy zatrzymuje się aby oddać strzał.

Po tych rundach podjąłem decyzje o banie ,być może zbyt pochopną dlatego proszę @ AntyCheat o podjęcie decyzji, za pomyłkę z góry przepraszam.

http://802.gotv.pro/srv61496/auto0-20210214-154956-213222716-de_mirage-__________Creativve.pro____ONLY_MIRAGE__1____NOWE_SKINY__128TR_____SKINS_KNIFE_.dem.zip

6.45 normalna akcja, zabiłem, lekka ściana i wycofanie - ale to takie amazing WH, że no faktycznie bałem się, że mnie z ticketa zabije i będę miał 1 zgona na społecznościówce.
7.07 - podejrzewam, że to ta akcja na CT. Przecież normalne skoro ludzie się strzelają a tam leciałem to zabiłem jednego, lekki podjazd przód i znowu celownik.
8.18 - to samo co wyżej pewnie.

Gratuluję banowania po 3 akcjach. Szanuje jedynie za beemiorza i zawód, bo za granie to raczej unlike. 

Szkoda, że jeszcze nie powiesz, że aimbot bo na głowę celownik był. Czekam na opinie. 🥰

• I like this! 1

W takim razie po obejrzeniu demka i rozpatrzeniu sytuacji wyszła pomyłka i ban nie powinien zostać nadany, zostajesz odbanowany.

• I like this! 1
  • I love this! 1

logo.png

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

GRACZ ODBANOWANY 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, ekipa © creativve.pro

• Thank you! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.